رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر واحد های ستادی


28 شهريور, 1402 - 11:48 -- کارشناس۲

دبیر ستاد اربعین استان قزوین گفت: اربعین امسال نمایش پرهیز از کار جزیره‌ای و تک محوری بود و همه فعالیت‌های اربعینی در استان قزوین توسط ستاد اربعین حمایت شدند.


28 شهريور, 1402 - 11:45 -- کارشناس۲

رزمایش عملیاتی اطفا حریق با حضور علیمی مدیر کل مدیریت بحران استان با هدف ارتقاء آمادگی و هماهنگی هرچه بیشتر دستگاه‌های مربوطه اجرا شد.


28 شهريور, 1402 - 09:56 -- کارشناس۲

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار قزوین در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان که در سالن شهید سلیمانی استانداری قزوین برگزار شد، ضمن تأکید بر تقویت زیرساخت‌های ورزشی آموزش و پرورش، تصریح کرد: ایجاد زیرساخت ورزشی دانش‌آموزی در کاهش آسیب‌های اجتماعی تأثیرگذار است، با توجه به اقدامات صورت گرفته این زیرساخت‌ها در سطح استان در حال افزایش است.


26 شهريور, 1402 - 14:04 -- کارشناس۲

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار در نشست مشترک مسئولان اقتصادی استان با هیئت اقتصادی اقلیم کردستان عراق که در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری قزوین برگزار شد، تصریح کرد: قزوین یکی از استان‌های امن برای سرمایه‌گذاری است و از سرمایه‌گذاران اقلیم کردستان عراق دعوت می‌کنیم بدون واسطه با واحدهای صنعتی قزوین در ارتباط باشند.


26 شهريور, 1402 - 13:22 -- کارشناس۲

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در حاشیه بازید از موسسه بنیان ازدواج، تصریح کرد:موسسه بنیان ازدواج استان قزوین در زمینه تهیه جهیزیه برای بیش‌از ده‌ها هزار نوعروس اقدامات قابل تقدیری انجام داده است.


21 شهريور, 1402 - 14:32 -- کارشناس۲

استاندار قزوین با انتشار پیامی در ویراستی، کسب مدال طلای میر مصطفی جوادی در مسابقات قهرمانی جهان را تبریک گفت.


21 شهريور, 1402 - 12:48 -- کارشناس۲
هشدار مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین؛

دستگاه‌های اجرایی مرتبط با موضوع سیل، با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و انجام اقدامات لازم، آمادگی کافی در مواجهه با بارش های فصلی را داشته باشند


6 شهريور, 1402 - 12:54 -- کارشناس۲
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت؛

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت دیدار مردمی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین با مردم شریف شهرستان آبیک برگزار شد.


5 شهريور, 1402 - 00:35 -- کارشناس۲

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین همزمان با هفته دولت از پروژه در حال احداث دبیرستان پاسداران بازدید کرد.


5 شهريور, 1402 - 00:26 -- کارشناس۲
به منظور تبریک هفته دولت؛

آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به منظور تبریک هفته دولت با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کرد.


5 شهريور, 1402 - 00:17 -- کارشناس۲

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در جریان سخنرانی در مصلی نماز جمعه شهر محمدیه ضمن تسلیت اربعین حسینی و گرامیداشت هفته دولت، با بیان اینکه ایران همانند ساختمانی مستحکم است، تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون، سختی و دشواری‌های زیادی را پشت سر گذاشتیم اما باید بدانیم همه این سختی‌ها لازم بود تا یک بنای مستحکم ساخته شود.


3 شهريور, 1402 - 01:07 -- کارشناس۲

سرپرست معاونت، سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: اصل ما بر بی‌طرفی در همه امور و رویکرد و افتخارمان، خدمت همه‌جانبه به مردم است، در خصوص تایید صلاحیت‌ها نیز قانون فصل‌الخطاب خواهد بود.


3 شهريور, 1402 - 01:05 -- کارشناس۲

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: توزیع خدمات در حوزه زیرساختی به ویژه خدمات‌رسانی در بخش روستایی پیش از این بر مبنای عدالت نبوده است و هر جا از نظر سیاسی لابی بیشتری داشته امکانات بیشتری جذب کرده است اما در دولت سیزدهم مبنای کار ما عدالت است.


14 مرداد, 1402 - 16:39 -- کارشناس۲

مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری قزوین گفت: به جهت تحقق شعار سال و توسعه اقتصادی استان نهضت احیاء واحدهای اقتصادی فعال می شود.


9 مرداد, 1402 - 16:38 -- کارشناس۲

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار قزوین گفت: استان قزوین با توجه به ظرفیت‌های موجود، یکی از استانهایی است که بالاترین جذب سرمایه خارجی و درخواست سرمایه گذاری داخلی در حوزه صنعت را به خود اختصاص داده و می‌بایست با برنامه ریزی مدون و آینده نگری مناسب، زیرساخت‌های لازم را جهت توسعه صنعتی فراهم کرد.


7 مرداد, 1402 - 10:25 -- کارشناس۲
به ریاست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری :

جلسه تشریح دستورالعمل اجرایی تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل برگزار شد.


3 مرداد, 1402 - 13:59 -- کارشناس۲

مرادی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع در جلسه کمیته اجرایی مدیریت و دانش استان اظهار داشت: در نظام مدیریت دانش سازمانی، محوریت تمامی فعالیت‌ها و فرایندهای مدیریت دانش ؛ سرمایه انسانی است که نقش ویژه ای در ارتقای سطح دانش سازمانی دارد. ‌


3 مرداد, 1402 - 10:41 -- کارشناس۲
به ریاست معاون اقتصادی استاندار:

جلسه کمیته گردشگری استان قزوین در راستای حمایت از اشتغال پایدار به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار و با حضور بارگاهی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.


2 مرداد, 1402 - 12:26 -- کارشناس۲
با حضور مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری:

آیین افتتاح مرکز نگهداری کودکان آسیب دیده اجتماعی ویژه نوباوگان 3 تا 6 سال با حضور خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و با شعار "مردم برای مردم، برای به زیستن" برگزار شد.


1 مرداد, 1402 - 10:42 -- کارشناس۲
در راستای تبادل تجربیات بین استانی صورت گرفت؛

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: در راستای تبادل تجربیات بین استانی، مدیران و مسئولین منابع انسانی دفتر شهری و شهرداری‌های استان هرمزگان از ظرفیت‌های اداری و استخدامی شهرداری‌های استان قزوین بازدید کردند.

صفحه‌ها