رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر واحد های ستادی


27 مهر, 1400 - 20:11 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: گذرهای فرهنگی و هنری از نیازهای استان بوده و باید نسبت به راه اندازی آن اقدام شود.


21 شهريور, 1400 - 00:47 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با اعلام این خبر گفت : آگاه سازی جامعه و آحاد شهروندان از این بیماری و راهکارهای پیشگیری آن از اهداف برگزاری این همایش است.


16 شهريور, 1400 - 16:58 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :

برگزاری همایش علمی تخصصی تحلیل مسائل روز اجتماعی و فرهنگی استان قزوین
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی سلامت روحی و روانی جامعه را تهدید می‌کند، گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی با استفاده از روشهای علمی و اصولی محقق می‌شود.


17 مرداد, 1400 - 19:06 -- خبر

هفدهم مردادماه روز خبرنگار ؛ فرصتی گرانبهاست تا از خبرنگاران صدیق و شریف که به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند قدردانی شود

کلید واژه ها:

27 تير, 1400 - 11:07 -- majidabolhasani...
بهمن عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین اظهار داشت: از ابتدای تیرماه سال جاری صدور تمدید و تعویض دفترچه کاغذی متوقف و تمامی پناهندگان آسیب‌پذیر و غیر آسیب پذیر با ارائه کارت آمایش و برگه تردد معتبر می‌توانند خدمات درمانی مورد نیاز را بدون وقفه در قالب نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک دریافت نمایند


12 تير, 1400 - 21:10 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدبرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از رونمایی طرح "سلام همسایه ۲" در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در محلات کمتر توسعه یافته این استان خبر داد.


29 خرداد, 1400 - 13:52 -- majidabolhasani...
نشست مشترکی با حضور حجت الاسلام و المسلمین قدرتی رئیس کل محترم دادگستری استان ، بهمن عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری ،شعبانی رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان قزوین، قضات دادگاه های خانواده

در این نشست بهمن عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی و امنیتی استانداری با تشریح قانون و آئین نامه و شیوه نامه اجرایی قانون " اصلاح قانون تعیین تکلیف فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی" با اشاره به تعدد و کثرت پرونده ها با لحاظ وسعت سرزمینی و جمعیت استان و همچنین زمانبر بودن و مطول بودن فرآیندهای تقاضای تابعیت ، افزود در این راستا تقاضا و اهتمام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری و مراجع ذیربط بر کاهش زمان رسیدگی به تقاضای رسیدگی و تسریع در اعطاء تابعیت و شناسنامه پس از طی روندهای قانونی است .


12 خرداد, 1400 - 18:31 -- خبر
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :

اختتامیه نخستین جشنواره مد و لباس مشاغل “سیمای بهشت”در قزوین برگزار شد
اختتامیه نخستین جشنواره مد و لباس مشاغل "سیمای بهشت" با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در موسسه هنری خانه طراحان آیلار در قزوین برگزار شد.


26 ارديبهشت, 1400 - 23:13 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: سامانه ساماندهی توزیع جهیزیه برای اهدا به نوعروسان نیازمند در استان امسال با مسئولیت اداره کل ورزش و جوانان راه اندازی می‌شود.


13 ارديبهشت, 1400 - 00:26 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد :

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بر ضرورت بهره مندی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در مدیریت بحران تاکید کرد.


26 فروردين, 1400 - 19:09 -- خبر
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: در شرایطی که کرونا رقم زده ارائه برنامه‌های مبتکرانه از سوی دستگاه‌های فرهنگی برای کاهش پیامدهای ناشی از کاهش نشاط اجتماعی ضرورت دارد.


26 فروردين, 1400 - 18:30 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: گسترش و تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه امری ضروری و نیازمند نهادینه کردن از سوی دستگاه‌های اجرایی است.


15 فروردين, 1400 - 11:48 -- majidabolhasani...
عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی در جلسه کمسیون ساماندهی اتباع خارجی استان

بهمن عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در جلسه کمیسیون ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی استان ضمن برشمردن دلایل رسوب و ایستایی بیش از پیش اتباع خارجی غیر مجاز و تشریح آسیب ها و مضار جبران ناپذیر عدم ساماندهی مدبرانه آن گفت قطع یقین اقامت مهاجران در منطقه متوقف بر مقدماتی چون سکونت و اشتغال است که بنا بر ملاحظاتی در راستای سیاست ها و جهت گیری های حاکم در چارچوب قواعد مصرح قاعده مند کردن آن امری لازم و ضروری است.


27 اسفند, 1399 - 00:13 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدیرکل اجتماعی استانداری در مراسم اهداء تبلت به دانش آموزان نیازمند استان ازمشارکت خیرین در اهدا تبلت به دانش آموزان نیازمند به منظور فراهم کردن زمینه تحصیل در کلاس‌های مجازی خبر داد.


26 اسفند, 1399 - 23:43 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: نهادهای مردمی در استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در قالب تیم‌های نیکوکاری، جهادی و تشکل‌ها ۵۲ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا کمک کرده‌اند.


26 اسفند, 1399 - 10:16 -- majidabolhasani...
مسابقات فوتسال اتباع خارجی گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادبود سردار سلیمانی با شناخت تیم های برتر پایان یافت

این رقابت ها با حضور اتباع کشور افغانستانی مقیم قزوین با هدف گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادبود سردار سلیمانی در سالن ورزشی ناحیه شهری چوبیندر برگزار شد. در این رقابت ها ۸ تیم حضور داشتند که در ۳ مرحله مقدماتی ، گروهی و نهایی به رقابت پرداختند. این رقابتها پس از برگزاری ۱۵ مسابقه در ۸ روز تیم های ۱۴ معصوم (ع) ،سفیر قزوین و کهکشانی ها موفق به کسب عناوین نخست تا سوم این رقابتها شدند.


26 اسفند, 1399 - 07:49 -- خبر
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :

مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان برگزار شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان گفت : اهدا کردن اسناد تاریخی باید در قزوین فرهنگ‌سازی شود


26 اسفند, 1399 - 01:30 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

ضرورت آشناکردن مردم با مراکز نیکوکاری
مریم بیدخام در نشست تجلیل از روسای مراکز نیکوکاری ، بیان کرد: هدف از تشکیل تشکل های مردمی همچون مراکز نیکوکاری، تقویت مسئولیت اجتماعی افراد نسبت به یکدیگر در جامعه است.


16 اسفند, 1399 - 13:32 -- banovan

بسیاری از کودک‌آزاری‌ها به علت سطح آگاهی و دانش پایین جامعه نسبت به این موضوع می باشد و پیشگیری از این امر علاوه بر فضای حقیقی در فضای مجازی نیز اهمیت دارد چرا که بسیاری از آزارها در این فصا رخ می‌دهد.


30 بهمن, 1399 - 09:58 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان:

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان قزوین از تخصیص اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر خاکی شهرهای این استان خبر داد.

صفحه‌ها