رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر واحد های ستادی


7 خرداد, 1402 - 23:44 -- کارشناس۲

معاون اقتصادی استاندار گفت: براساس نتایج حاصل از پایش ملی محیط کسب و کار، وضعیت استان در بسیاری از مولفه های موثر بر این فضا در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال قبل مساعدتر شده است، به نحوی که استان قزوین از رتبه پانزدهم جدول به رتبه چهارم ارتقا پیدا کرده است.


7 خرداد, 1402 - 23:41 -- کارشناس۲
به ریاست استاندار؛

در این جلسه که رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و تعدادی از مسئولین استانی حضور داشتند آخرین وضعیت عملکرد بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱، تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گزارش احیاء واحدهای تولیدی تحت تملک و جانشینی بانک های استان مورد بررسی قرار گرفت.


7 خرداد, 1402 - 23:38 -- کارشناس۲

مدیرعامل و اعضای کانون کشاورزان خبره استان قزوین با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کردند.


7 خرداد, 1402 - 23:34 -- کارشناس۲

کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در ابتدای سفر به شهرستان بوئین زهرا، با همراهی ادیب رامندی فرماندار این شهرستان به مقام شامخ شهدای شهر بوئین زهرا ادای احترام و با آرمان های انقلاب اسلامی و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.


6 خرداد, 1402 - 23:36 -- کارشناس۲
مدیرکل دفتر امور روستایی خبر داد:

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها از کسب رتبه برتر ملی توسط شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش طارم سفلی قزوین خبر داد.


6 خرداد, 1402 - 23:31 -- کارشناس۲
با حضور سرپرست معاونت سیاسی استانداری؛

آیین تکریم و معارفه فرماندار آبیک با حضور کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.


6 خرداد, 1402 - 23:23 -- کارشناس۲

عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در ویژه برنامه دختران و مادران جنوب شهر که به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) برگزار شده است، حضور پیدا کرد.


6 خرداد, 1402 - 23:21 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت سیاسی استانداری؛

نخستین جلسه ستاد هماهنگی محلات هدف استان قزوین به ریاست کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و با هدف هماهنگی، هم افزایی و استفاده از تجربیات دستگاه های اجرایی در این محلات برگزار شد.


4 خرداد, 1402 - 00:10 -- کارشناس۲
به ریاست معاون عمرانی استاندار؛

جلسه شورای تامین مسکن استان قزوین به ریاست رجحانی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور تعدادی از مدیران کشوری و استانی برگزار شد.


4 خرداد, 1402 - 00:05 -- کارشناس۲

قربانی مدیر کل دفتر فنی وزارت کشور، مذنب از مدیران وزارت راه و شهرسازی، سرلک و صادقیان نمایندگان سازمان ملی و زمین مسکن و تعدادی از مدیران فعال در حوزه مسکن با استاندار قزوین دیدار و گفتگو کردند.


3 خرداد, 1402 - 15:18 -- کارشناس۲

خورشیدی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در راستای دیدار با موسسات خیریه، از کانون حمایت از بیماران کلیوی استان قزوین بازدید و با کارکنان و خیرین این مجموعه مردمی دیدار و گفتکو کرد.


3 خرداد, 1402 - 12:26 -- کارشناس۲
به ریاست معاون اقتصادی استاندار؛

جلسه کمیته بررسی مشکلات و پرونده های مجتمع های خدماتی استان قزوین در راستای حمایت گردشگری و اشتغال پایدار به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار و با حضور بارگاهی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.


3 خرداد, 1402 - 12:17 -- کارشناس۲
به ریاست سرپرست معاونت سیاسی استانداری؛

جلسه هماهنگی گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد به ریاست کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و با حضور تعدادی از مدیران استانی برگزار شد.


3 خرداد, 1402 - 12:14 -- کارشناس۲
به ریاست مدیر کل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری؛

جلسه کمیته بررسی وضعیت واحدهای تولیدی تحت تملک بانک‌های عامل استان قزوین برگزار شد


31 ارديبهشت, 1402 - 23:20 -- کارشناس۲
به ریاست معاون اقتصادی استاندار؛

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار و با حضور تعدادی از مدیران استانی و فعالان اقتصادی برگزار شد.


31 ارديبهشت, 1402 - 13:09 -- کارشناس۲
طی حکمی از سوی استاندار قزوین؛

طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، ذبیح الله باقری به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تاکستان منصوب شد.


31 ارديبهشت, 1402 - 13:06 -- کارشناس۲
به ریاست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری :

جلسه کارگروه شورای هماهنگی روابط خارجی استان در راستای حمایت از سرمایه گذاری و اشتغال پایدار به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور بارگاهی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری. عمیدی دبیر شورای هماهنگی روابط خارجی استان و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.


31 ارديبهشت, 1402 - 00:59 -- کارشناس۲
به ریاست معاون اقتصادی استاندار؛

جلسه کمیته اشتغال استان قزوین به ریاست رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منطقه ای استاندار، بارگاهی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و اشتغال و جمعی از مدیران دستگاهها و بانکهای استان برگزار شد.


29 ارديبهشت, 1402 - 15:32 -- کارشناس۲

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در جریان سفر یکروزه به بخش طارم با مردم روستای کلج از توابع دهستان خندان بخش طارم سفلی شهرستان قزوین دیدار و گفتگو کرد.


29 ارديبهشت, 1402 - 15:26 -- کارشناس۲
مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: یکی از اساسی ترین راهبرد های مجموعه مدیریتی استان توجه به مردم در همه ابعاد است که برای اجرای آن از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهد شد.

صفحه‌ها