رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر واحد های ستادی


26 فروردين, 1400 - 19:09 -- خبر
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: در شرایطی که کرونا رقم زده ارائه برنامه‌های مبتکرانه از سوی دستگاه‌های فرهنگی برای کاهش پیامدهای ناشی از کاهش نشاط اجتماعی ضرورت دارد.


26 فروردين, 1400 - 18:30 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: گسترش و تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه امری ضروری و نیازمند نهادینه کردن از سوی دستگاه‌های اجرایی است.


15 فروردين, 1400 - 11:48 -- majidabolhasani...
عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی در جلسه کمسیون ساماندهی اتباع خارجی استان

بهمن عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در جلسه کمیسیون ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی استان ضمن برشمردن دلایل رسوب و ایستایی بیش از پیش اتباع خارجی غیر مجاز و تشریح آسیب ها و مضار جبران ناپذیر عدم ساماندهی مدبرانه آن گفت قطع یقین اقامت مهاجران در منطقه متوقف بر مقدماتی چون سکونت و اشتغال است که بنا بر ملاحظاتی در راستای سیاست ها و جهت گیری های حاکم در چارچوب قواعد مصرح قاعده مند کردن آن امری لازم و ضروری است.


27 اسفند, 1399 - 00:13 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدیرکل اجتماعی استانداری در مراسم اهداء تبلت به دانش آموزان نیازمند استان ازمشارکت خیرین در اهدا تبلت به دانش آموزان نیازمند به منظور فراهم کردن زمینه تحصیل در کلاس‌های مجازی خبر داد.


26 اسفند, 1399 - 23:43 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: نهادهای مردمی در استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در قالب تیم‌های نیکوکاری، جهادی و تشکل‌ها ۵۲ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا کمک کرده‌اند.


26 اسفند, 1399 - 10:16 -- majidabolhasani...
مسابقات فوتسال اتباع خارجی گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادبود سردار سلیمانی با شناخت تیم های برتر پایان یافت

این رقابت ها با حضور اتباع کشور افغانستانی مقیم قزوین با هدف گرامیداشت دهه مبارک فجر و یادبود سردار سلیمانی در سالن ورزشی ناحیه شهری چوبیندر برگزار شد. در این رقابت ها ۸ تیم حضور داشتند که در ۳ مرحله مقدماتی ، گروهی و نهایی به رقابت پرداختند. این رقابتها پس از برگزاری ۱۵ مسابقه در ۸ روز تیم های ۱۴ معصوم (ع) ،سفیر قزوین و کهکشانی ها موفق به کسب عناوین نخست تا سوم این رقابتها شدند.


26 اسفند, 1399 - 07:49 -- خبر
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین تاکید کرد :

مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان برگزار شد.
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین در مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان گفت : اهدا کردن اسناد تاریخی باید در قزوین فرهنگ‌سازی شود


26 اسفند, 1399 - 01:30 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:

ضرورت آشناکردن مردم با مراکز نیکوکاری
مریم بیدخام در نشست تجلیل از روسای مراکز نیکوکاری ، بیان کرد: هدف از تشکیل تشکل های مردمی همچون مراکز نیکوکاری، تقویت مسئولیت اجتماعی افراد نسبت به یکدیگر در جامعه است.


16 اسفند, 1399 - 13:32 -- banovan

بسیاری از کودک‌آزاری‌ها به علت سطح آگاهی و دانش پایین جامعه نسبت به این موضوع می باشد و پیشگیری از این امر علاوه بر فضای حقیقی در فضای مجازی نیز اهمیت دارد چرا که بسیاری از آزارها در این فصا رخ می‌دهد.


30 بهمن, 1399 - 09:58 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان:

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان قزوین از تخصیص اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر خاکی شهرهای این استان خبر داد.


20 بهمن, 1399 - 13:00 -- majidabolhasani...
با حضور عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی، رییس اداره گذرنامه نیروی انتظامی و معاون ثبت احوال استان

نشستی با هدف بحث و بررسی نحوه تسهیل فرآیندهای رسیدگی به تقاضای تابعیت مشمولین قانون اعطای تابعیت ایران به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی با حضور نمایندگان دستگاه های متولی از جمله ثبت احوال و اداره گذرنامه و اتباع خارجی نیروی انتظامی در محل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری به ریاست عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی برگزار گردید.


9 دى, 1399 - 23:21 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :

طرح "یاریگران زندگی" با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در 501 مدرسه استان قزوین اجرا شد
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با بیان اینکه تدوین برنامه‌هایی هدفمند در سطوح مختلف آموزشی ضروری است ، گفت : آموزش و پرورش مهمترین بستر آگاه سازی برای پیشگیری از اعتیاد در جامعه است


18 آبان, 1399 - 12:38 -- majidabolhasani...
نشست مشترک مسئولین قضایی و استانداری

بهمن عشایری مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی و امنیتی استانداری قزوین در این نشست که با حضور دکتر قاسمی دادستان محترم قزوین و معاونین ایشان و آقای علائیان معاون قضایی مدیرکل دادگستری استان و تعدادی از مسوولین قضایی استان برگزار گردید


18 آبان, 1399 - 08:23 -- majidabolhasani...
پیام تسلیت مدیران کل حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین

پیام تسلیت مدیران کل حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین در پی درگذشت پدر گرانقدر استاندار قزوین : مرگ پدر را تنها کسانی می توانند باور کنند که به حیات اخروی مومنانه بیاندیشند. جناب آقای دکتر جمالی پور استاندار معزز و محترم در گذشت پدر گرامی حضرتعالی موجبات تالم و تاثر فراوان گردید لذا اینجانبان ضمن تسلیت در گذشت آن مرحوم، از درگاه خداوند غفار برای آن فقید سعید همنشینی با ابرار و موالیانش آرزو نموده و برای حضرتعالی و خانواده محترمتان صبر جمیل خواستاریم. مدیران کل حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی


29 مهر, 1399 - 16:59 -- خبر
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

تکدی گری از معضلاتی است که می تواند تاثیرات مخربی بر جامعه تحمیل کند
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: سامانه کشوری شناسه‌دار کردن و ساماندهی متکدیان با تجهیزاتی از قبیل اسکنر عنبیه چشم، اسکنر اثر انگشت و دوربین در مجتمع ساماندهی متکدیان قزوین راه‌اندازی شد


31 شهريور, 1399 - 12:16 -- majidabolhasani...
عشایری در جکلسه کمیته حل اختلاف اتباع و مهاجرین خارجی مطرح کرد:

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان تنعم و بهره گیری از توان متنفذین ، معتمدین و امثالهم را مانعی در راه مغروق  شدن صِرف در فرآیندهای مطول و شاید پرهزینه نظام رسمی تر به این نوع اختلافات دانست و گفت  به قطع یقین ماواگزینی  در حصار نظام حقوقی پر طمطراق و مطول ، هم نظام رسمی تر را از امهات وظایف ذاتی باز می دارد و هم در شیوع نارضایتی ها از نظام رسمی موثر خواهد بود


29 شهريور, 1399 - 21:41 -- خبر
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خبر داد :

در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد استان که به ریاست حبیبی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار برگزار شد ، با صدور مجوز تأسیس و فعالیت 5 سازمان مردم نهاد استانی موافقت اولیه صورت گرفت.


10 شهريور, 1399 - 22:04 -- خبر
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری :

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین در جلسه هم‌اندیشی بانوان مسئول استان قزوین و اصحاب رسانه با موضوع علل کاهش ازدواج گفت : متاسفانه خانواده‌ها بر مهریه‌های سنگین پافشاری می‌کنند؛ در حالی که این موضوع نمی‌تواند مانع از هم پاشیدگی زندگی‌ها شود.


1 شهريور, 1399 - 15:31 -- omrani

مدیر کل دفتر امور شهری و شورا ها طی پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.


16 مرداد, 1399 - 21:31 -- خبر
پیام تبریک مدیرکل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری به مناسبت روز خبرنگار

مریم بیدخام مدیر کل دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری قزوین به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار با صدور پیامی، ضمن بزرگداشت یاد شهید صارمی، روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.

صفحه‌ها