رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


22 تير, 1399 - 08:42 -- روابط عمومی فرم...
با حضور طاهری فرماندار تاکستان

مراسم افتتاح طرح پیشگیری از تنبلی چشم کودکان ۳ تا ۶ سال شهرستان تاکستان با حضور طاهری فرماندار و رحمانی رئیس اداره بهزیستی در پایگاه بینایی سنجی واقع در اداره بهزیستی برگزار شد.


21 تير, 1399 - 21:40 -- روابط عمومی فرم...

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، شهرستان قزوین به ریاست افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور مهرعلیان ؛ رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان و جمعی از مدیران شهرستان برگزار گردید.


21 تير, 1399 - 09:09 -- روابط عمومی فرم...

بازدید رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ، طاهری فرماندار تاکستان و خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین به همراه مسئولان دستگاه های خدمات رسان از واحد تولیدی کاویان بریس مستقر در شهرک صنعتی حیدریه


21 تير, 1399 - 09:06 -- روابط عمومی فرم...

بازدید رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، طاهری فرماندار تاکستان و خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین به همراه مسئولان دستگاه های خدمات رسان شهرستان از واحد تولیدی پارس اسپند بهره بردار راکد مستقر شهرک صنعتی حیدریه


21 تير, 1399 - 09:03 -- روابط عمومی فرم...

بازدید رجب رحمانی نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی ،طاهری فرماندار تاکستان و خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین از شرکت فولاد سبلان در شهرک صنعتی حیدریه


21 تير, 1399 - 08:56 -- روابط عمومی فرم...

بازدید رجب رحمانی نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی ،طاهری فرماندار تاکستان و خانپور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین از شرکت ریخته گری ایران خودرو در شهرک صنعتی حیدریه جهت بررسی مشکلات شرکت مذکور


21 تير, 1399 - 08:52 -- روابط عمومی فرم...

طاهری فرماندار تاکستان به همراه افضلی مدیر کل صمت استان و سایر مسئولان شهرستانی از شرکت های بسپار پلاستیک و شوفاژ کار به منظور بررسی و رسیدگی به مسائل و مشکلات شرکت های مذکور از آنها بازدید نمودند.


21 تير, 1399 - 08:50 -- روابط عمومی فرم...

ساماندهی ضایعاتی های ورودی تاکستان (جاده اک) از مطالبات جدی مردم تاکستان است
جلسه پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان تاکستان به ریاست طاهری فرماندار و با حضور اعضای شورای تامین و سایر اعضای جلسه با موضوع ساماندهی ضایعاتی های ورودی تاکستان (جاده اک) در سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.


21 تير, 1399 - 08:49 -- روابط عمومی فرم...

ساماندهی ضایعاتی های ورودی تاکستان (جاده اک) از مطالبات جدی مردم تاکستان است
جلسه پیشگیری و مقابله با سرقت شهرستان تاکستان به ریاست طاهری فرماندار و با حضور اعضای شورای تامین و سایر اعضای جلسه با موضوع ساماندهی ضایعاتی های ورودی تاکستان (جاده اک) در سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.


20 تير, 1399 - 15:57 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فرماندار البرز در نشست با معاونین فرماندار ، بخشداران و شهرداران گفت : مناسب ترین راه برخورد با فساد سالم سازی محیط ، شفاف سازی عملکرد و پذیرش قانون است.


20 تير, 1399 - 14:43 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

فرماندار البرز گفت : با توجه به تغییر وضعیت شهرستان در بیماری کرونا از سفید به زرد از روز شنبه در صورت عدم رعایت دستورالعملها و پروتکل های بهداشتی محدودیتهای لازم در شهرستان اعمال خواهد شد .


17 تير, 1399 - 13:30 -- روابط عمومی فرم...
با حضور معاون رییس جمهور در شهرک صنعتی کاسپین یک شهرستان آبیک صورت پذیرفت:

سورنا ستاری معاون علمی و پژوهشی رییس جمهور با حضور در شهرستان آبیک ، از شرکت توسعه قوای محرکه تیوان ( دانش بنیان) که در مرحله احداث و تجهیز است بازدید کرد.


17 تير, 1399 - 13:19 -- روابط عمومی فرم...
با حضور معاون رییس جمهوری در شهرک صنعتی کاسپین یک شهرستان آبیک صورت پذیرفت:

با حضور سورنا ستاری معاون علمی و پژوهشی رییس جمهور در شهرستان آبیک، گروه صنعتی نقش الماس کاسپین با هدف تولید فیلم پلاستیکی چند لایه لمینت شده و سلفون حرارتی به بهره برداری رسید.


17 تير, 1399 - 13:10 -- روابط عمومی فرم...

با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ، کلنگ احداث یک مجمتع بیوتکنولوژی در شهرستان آبیک به زمین زده شد.


17 تير, 1399 - 09:53 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان آبیک در بازدید از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی این شهرستان تصریح کرد:

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک به همراه حجت الاسلام و المسلمین حسینی میرامینی امام جمعه معزز شهر آبیک، حجت الاسلام حیدری مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان، رجبی بخشدار بخش مرکزی و ملک پور عضو شورای اسلامی شهر آبیک از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی این شهرستان بازدید نمود.


16 تير, 1399 - 19:30 -- روابط عمومی فرم...
فرماندارالبرز:

فرماندار البرز گفت : در شرایط اقتصادی موجود سهولت و آسان گیری امر ازدواج از ضروریات جامعه است .


16 تير, 1399 - 12:24 -- روابط عمومی فرم...

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان تاکستان تشکیل شد. دومین جلسه شورای شورای آموزش و پرورش شهرستان تاکستان در سال ۹۹ به ریاست طاهری فرماندار و با حضور طاهرخانی مدیر اموزش و پرورش تاکستان و سایر اعضا در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش تشکیل شد


16 تير, 1399 - 12:17 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار تاکستان با صدور پیامی 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان تاکستان تبریک گفت.  


16 تير, 1399 - 12:14 -- روابط عمومی فرم...
با حضور رضا طاهری فرماندار تاکستان

نشست تخصصی بررسی مسائل و مشکلات بخش کشاورزی و صادرات کشمش دراتاق بازرگانی قزوین


16 تير, 1399 - 10:51 -- روابط عمومی فرم...
با حضور طاهری فرماندار تاکستان

با حضور استاندار قزوین عملیات گازرسانی به شهرک گلخانه ای تاکستان آغاز شد عملیات گازرسانی به شهرک گلخانه ای نودهک تاکستان ظهر شنبه با حضور استاندار قزوین، نماینده مردم تاکستان در مجلس ، فرماندار تاکستان و جمعی از مسوولان استانی آغاز شد.

صفحه‌ها