رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تعداد بالای فرزندان شهید در مسئولیتهای اجرایی استان نشان دهنده وجود فرزندان شهید واجد صلاحیت مدیریتی در استان است/ سلامت مدیران جزو مهم ترین خواسته های مردم است/ در اداره امور هیچ چیزی جز خواست و اراده مردم حاکمیت ندارد/ کسانی که بیشترین انتفاع را به مر


5 مهر, 1402 - 18:32 -- کارشناس۲

تعداد بالای فرزندان شهید در مسئولیتهای اجرایی استان نشان دهنده وجود فرزندان شهید واجد صلاحیت مدیریتی در استان است/ سلامت مدیران جزو مهم ترین خواسته های مردم است/ در اداره امور هیچ چیزی جز خواست و اراده مردم حاکمیت ندارد/ کسانی که بیشترین انتفاع را به مر

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در جمع مدیران فرزند شهید استان قزوین اظهار داشت: کسانی که در مناصب مدیریتی به عنوان فرزند شهید منصوب شده اند، این مسئولیت را با توجه به لیاقت و توانایی خود در اختیار گرفته اند و در مقایسه با دیگر گزینه ها توانسته اند به عنوان فرد اصلح انتخاب شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

وی با بیان اینکه مدیران فرزند شهید فقط به خاطر فرزند شهید بودن انتخاب نشده اند، افزود: تعداد بالای فرزندان شهید در استان نشان دهنده وجود فرزندان شهید حائز صلاحیت مدیریتی در استان است و قطعا در این مسیر فرزندان شهدا آرمانهای پدران خود را رها نمی کنند.

اعلایی گفت: فرزندان شهدا باید به عنوان یک جامعه دارای مختصات مشترک، جامعه ای در کنار هم و در سطح استان شکل دهند و منافع مردم و کشور را پیگیری کنند و همدیگر را هم در این مسیر کمک کنند.

استاندار قزوین اضافه کرد: در فضای فعلی مدیریتی استان که برخواسته از اراده مردم در حمایت از دولتی که شعارهای اصیل انقلاب را سر می دهد، روی کار آمده است، خواست و اراده مردم با تمام توان دنبال می شود و در این مسیر با هیچ شخص یا گروهی تعارف و رودربایستی نداریم.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه سلامت مدیران جزو مهم ترین خواسته های مردم است و در فضاهای اقتصادی مردم فساد در بین کارگزاران را نمی پذیرند، اظهار داشت: مدیران در این دوره باید به گونه ای رفتار کنند که اعتماد مردم به مجموعه نظام و دولت روز به روز افزایش یابد و مردم در امور مشارکت داده شوند.

اعلایی گفت: هیچ چیزی جز خواست و اراده مردم در استان حاکمیت ندارد و کسانی که بیشترین انتفاع را به مردم می رسانند و وفادار به انقلاب هستند، لایق خدمت گذاری هستند و از آنها استفاده می‌کنیم.

استاندار قزوین اضافه کرد: تا روزی که در استان هستیم در مسیر اصالت خواست مردم باید فضا به سمتی برود که توان مدیریتی، اخلاص و وفاداری به مردم برای گرفتن مسئولیت ها مورد توجه قرار گیرد و میزان ارتباط با اشخاص ، جریانها یا جناحهای خاص اثرگذاری خاصی نداشته باشد. 

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: بیشتر مدیران استان با خواهش و پیگیری مستمر مجاب شده اند که مسئولیت را بپذیرند و کسانی که به دنبال پست بوده اند را معمولا برای تصدی سمت‌ها نپذیرفته ایم و امیدواریم مجموعه عملکرد همه این افراد باعث افزایش اعتماد عمومی در جامعه بشود.