رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لزوم آمادگی دستگاه‌های خدمات رسان در شرایط بارانی و برودت هوا در ایام نوروز


3 فروردين, 1402 - 22:32 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی استانداری تاکید کرد؛

لزوم آمادگی دستگاه‌های خدمات رسان در شرایط بارانی و برودت هوا در ایام نوروز

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: پیش بینی‌ها نشان دهنده شرایط بارانی و برودت هوا در ایام نوروز است که این موضوع حجم و سطح کار را دشوار تر می‌کند و برای این موضوع هم باید آماده باشیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری روز چهارشنبه در جلسه شورای ترافیک استان قزوین اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات استان در زمینه کنترل ترافیک و کاهش تصادفات جاده‌ای موثر بوده است و امیدواریم همین روند تا پایان تعطیلات نوروز ادامه یابد. 

وی افزود: استمرار نظارت‌ها و پیگیری‌ها باعث می شود سیستم با قدرت به کار خود ادامه دهد، به همین‌ دلیل باید با وقت و دقت نظر بیشتری امور را دنبال و به صورت جدی در اماکن فعال در این حوزه حضور پیدا کنیم. 

کاظمی گفت: تا پایان تعطیلات مدت زمان زیادی باقی مانده است و با آغاز ماه مبارک رمضان شرایط ویژه تری حاکم خواهد بود و دستگاه های متولی باید با زبان روزه فعالیت خود را ادامه دهند، بنابراین باید با حضور در جمع آنها منجر به افزایش روحیه آنها شویم. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اضافه کرد: پیش بینی‌ها نشان دهنده شرایط بارانی و برودت هوا در ایام نوروز است که این موضوع حجم و سطح کار را دشوار تر می‌کند و برای این موضوع هم باید آماده باشیم. 

وی اظهار داشت: مقدمات لازم برای شرایط بحرانی از سوی فرمانداران و دستگاه‌های امدادرسان هم باید مورد لحاظ قرار گیرد تا در شرایط ذکر شده غافلگیر نشویم.