رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تسهیلات بانکی بند الف تبصره ۱۸ با سرعت بیشتری پرداخت شود


13 شهريور, 1401 - 14:48 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

تسهیلات بانکی بند الف تبصره ۱۸ با سرعت بیشتری پرداخت شود

استاندار قزوین گفت: میزان پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ در استان قزوین مطلوب نیست و باید این تسهیلات با سرعت بیشتری پرداخت شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز یکشنبه در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان قزوین اظهار داشت: در زمینه تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ معاونت اقتصادی استانداری باید هماهنگی ویژه ای داشته باشند تا بانک ها، ظرف ۱۰ روز تسهیلات تمامی پرونده های مصوب شده را پرداخت کنند.

وی افزود: البته باید هماهنگی دیگری اتخاذ شود تا طرح هایی که از سوی بانک ها مشکل دار به حساب می آید مورد بازبینی قرار گرفته و مشکلات آنها در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شود.

اعلایی گفت: در پرداخت بانک ها به طرح های مختلف به ویژه طرح های بزرگ باید تا ۱۰ روز دیگر یک جهش اساسی به وجود بیاید و باید اعتبار برای استان جذب شود.

استاندار قزوین اضافه کرد: از بانک های استان نیز انتظار می رود جدی تر در این موضوع وارد شوند تا بدین وسیله تسهیلات پرداختی منجر به توسعه اشتغال و کارآفرینی در استان شود. 

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: برخی از بانک ها از اختیارات استانی پایینی برخوردار هستند و لازم است با مراکز ملی آنها صحبت کرد تا مشکلات برطرف شود.