رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ضرورت برنامه ریزی مناسب برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران اربعین حسینی


1 تير, 1401 - 16:43 -- کارشناس۲
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تاکید کرد؛

ضرورت برنامه ریزی مناسب برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران اربعین حسینی

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بر ضرورت برنامه ریزی مناسب برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران اربعین حسینی تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

ابوالحسن کبیری سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه ستاد مرکزی اربعین استان قزوین با تاکید بر ضرورت پویایی کمیته های زیر مجموعه ستاد اربعین و تشکیل جلسات فعال این کمیته ها اظهار داشت: پیش بینی لازم در خصوص خدمات رسانی هر چه بیشتر به زائرین حسینی (ع) با هماهنگی میان بخشی امکان پذیر است تا همچون ادوار گذشته استان قزوین نیز در این حرکت عظیم مشارکت خوبی داشته باشد. 

وی افزود: جلسات هماهنگی کمیته های تخصصی استانی با هدف پیشگیری از موازی کاری برگزار می شود و اقدامات باید به گونه ای انجام شود که در مسیر خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی هیچ گونه مشکلی به وجود نیاید. 

کبیری ادامه داد: به دلیل محدودیت زمانی موضوعات و اقدام کمیته ها باید ظرف ۲ هفته آینده به ستاد اربعین گزارش داده شود که در صورت نیاز، زمان لازم جهت هماهنگی برخی امور، اعتبار لازم و دستور اقدام از مراجع بالاتر وجود داشته و با پیگیری موارد مطروحه، موانع مرتفع شود. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به ضروت آگاه سازی و اطلاع رسانی زائران در امور امنیتی، اجتماعی و فرهنگی، نیازهای سفر، توصیه های بهداشتی، اقلام مورد نیاز، اشیاء و داروهای ممنوعه در کشور عراق اضافه کرد: لازم است با استفاده از ظرفیت کمیته اطلاع رسانی و هماهنگی کمیته های دیگر یک بسته کامل آموزشی و توجیهی تهیه شود تا موضوع آموزش و آگاه سازی به نحو مطلوب صورت گیرد و اطلاعات لازم در اختیار موکب داران و زائران در زمان معین قرار داده شود.