رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روند احداث مسکن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد


22 خرداد, 1401 - 08:26 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

روند احداث مسکن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد

استاندار قزوین گفت: در اجرای طرح ملی مسکن، باید روند احداث مسکن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین در جلسه شورای تأمین مسکن استان قزوین اظهار داشت: در اجرای طرح ملی مسکن مردم باید آورده‌ای تقریباً قابل توجه داشته باشند و به همین دلیل باید روند احداث مسکن برای آنها به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

وی افزود: فرمانداران بررسی کنند که اگر زمین مورد نظر احداث مسکن مناسب نیست و شرایط مناسبی را ندارد، احداث مسکن در آن زمین ها انجام نشود چرا که در این پروژه آورده مردم قابل توجه است و نباید منفعت مردم با خطر مواجه شود. 

اعلایی گفت: باید تدابیر لازم به گونه‌ای اتخاذ شود که شرایط زیستی مناسبی برای مردم در مکان های احداث مسکن ملی ایجاد شود و نباید اشتباهات و اتفاقات مسکن مهر یک بار دیگر در سطح کشور و استان رقم بخورد و باید از این تجربه گران سنگ به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

استاندار قزوین اضافه کرد: احداث مسکن در یک زمین و با شرایط نامناسب به طور قطع تبعات اجتماعی و غیرمادی زیادی را در سطح جامعه و استان خواهد داشت و باید در تمامی شهرستان های استان این موضوع به ‌طور ویژه مورد لحاظ قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: فرمانداران تاکستان و آبیک به همراه مدیران کل مربوط در حوزه مسکن‌، زمین‌های مازاد دولتی در این شهرستان را شناسایی کنند تا این زمین ها در اختیار اجرای طرح قرار گیرد.