رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قیمت نان سنتی تا اطلاع ثانوی هیچ تغییری نخواهد کرد


21 ارديبهشت, 1401 - 22:58 -- کارشناس۲
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار قزوین:

قیمت نان سنتی تا اطلاع ثانوی هیچ تغییری نخواهد کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار قزوین گفت: تغییری در قیمت‌گذاری نان سنتی صورت نخواهد گرفت و قیمت تا اطلاع ثانوی هیچ تغییری نخواهد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

میثم پیله فروش معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای استاندار قزوین روز چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در عرصه نان سنتی و یارانه نان هیچ اتفاقی قرار نیست رقم بخورد و تغییری در قیمت‌گذاری نان سنتی صورت نخواهد گرفت و قیمت‌‌ تا اطلاع ثانوی هیچ تغییری نخواهد کرد.

وی افزود: برنامه دولت تغییر پرداخت یارانه از واردکننده به خود مردم است، یعنی تا به امروز برای یارانه مردم، واردکننده ها تصمیم می گرفتند ولی قرار است از این پس خود مردم تصمیم بگیرند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین در زمینه کمبود روغن خوراکی در فروشگاه های سطح شهر گفت: با واریز مبلغ یارانه ها به جای واردکننده ها به خود مردم، به طور طبیعی در زمینه کالاهایی که مشمول این طرح هستند افزایش قیمت صورت خواهد گرفت و شرکت ها با اعلام قیمت جدید کالاها را روانه بازار می کنند.

پیله فروش اضافه کرد: به زودی عرضه گسترده با قیمت های جدید اتفاق خواهد افتاد و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشد.

وی اظهار داشت: این یارانه شامل روغن و نهاده های دامی می شود و محصولاتی که مثل شیر و مرغ در این موضوع تأثیرپذیر است، تغییر قیمت خواهند داشت.