رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استفاده از ظرفیت های مردمی در دستور کار دولت قرار دارد


11 ارديبهشت, 1401 - 00:33 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

استفاده از ظرفیت های مردمی در دستور کار دولت قرار دارد

استاندار قزوین گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی و واگذاری امور به مردم به شکل واقعی، در دستور کار دولت قرار دارد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه در مراسم افتتاح موسسه خیریه شهید قاسم سلیمانی اظهار داشت: کسانی که در موسسه خیریه شهید حاج قاسم سلیمانی فعالیت می کنند ناشناخته نیستند و خیرات، برکات و مبرات اعضای این موسسه در بسیاری از عرصه های خدمت رسانی به مردم کاملا مشهود و مشخص است. 

وی افزود: شکل فعالیت‌های موسسه خیریه شهید قاسم سلیمانی، جدید و ابتکاری است و بهره وری در موضوع خدمات رسانی و استفاده مناسبت تر از منابع برای جامعه هدف را به همراه دارد و امیدواریم در مسیر خدمت رسانی به محرومان موثر عمل کند. 

استاندار قزوین گفت: نگاه دولت سیزدهم با کسانی که در جامعه در زمینه محرومیت زدایی و خدمات رسانی به محرومان فعالیت‌ و نقش آفرینی می کنند، تطبیق دارد و در سیاست های تدوینی دولت استفاده از ظرفیت های مردمی و واگذاری امور به مردم به شکل واقعی، در دستور کار قرار دارد.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه در سال ۱۴۰۱ براساس تکلیف بودجه و سیاست گذاری دولت به دنبال حمایت از مجموعه های مردمی خواهیم رفت، اضافه کرد: در سفر اخیر رئیس جمهور به استان هم برای محرومیت زدایی و پرداخت های مستقیم و کمک های حمایتی، اعتباری در نظر گرفته شده و این اعتبار به صورت هدف دار در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی اظهار داشت: مجموعه مدیریتی استان با کمال افتخار و اعتماد در کنار خیّرین است و آماده هرگونه همکاری و همراهی با آنها می باشد.