رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آبرسانی به ۹۶ روستای استان قزوین انجام می‌شود


10 ارديبهشت, 1401 - 22:42 -- کارشناس۲
استاندار قزوین:

آبرسانی به ۹۶ روستای استان قزوین انجام می‌شود

استاندار قزوین گفت: بر اساس تفاهم نامه سازمان بسیج سازندگی با وزارت نیرو، آبرسانی به ۹۶ روستای استان قزوین انجام می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه در جلسه قرارگاه آبرسانی امام حسن (ع) استان قزوین که در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: این قرارگاه با توجه به انعقاد تفاهم نامه سازمان بسیج سازندگی با وزارت نیرو در زمینه آبرسانی به روستاهایی که با مشکل آب مواجه هستند تشکیل شده و قرار است پروژه آبرسانی به روستاهای محروم و نقاط صعب العبور با سرعت بیشتری دنبال شود.

وی افزود: تمامی دستگاه های ذیربط در این تفاهم نامه در مسیر مشخصی قرار گرفته اند و قرار است با کمک به یکدیگر مشکلات آبی این روستاها را برطرف کنند.

استاندار قزوین گفت: این پروژه ۳۰ هزار نفر از جمعیت روستایی استان قزوین که در ۹۶ روستا ساکن هستند را شامل می شود و اجرای آن می تواند مشکلات آبی استان را تا حدود زیادی کاهش دهد.

اعلایی اضافه کرد: با تأمین منابع توسط وزارت نیرو و با اجرای پروژه توسط بسیج سازندگی به عنوان متولی، این موضوع دنبال خواهد شد و قرار است دستگاه های اجرایی از جمله راهداری امکانات خود را در اختیار قرار دهند.