رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین:اخلالگران بازار مرغ در استان قزوین به شدت مجازات می‌شوند


20 تير, 1400 - 07:35 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین:اخلالگران بازار مرغ در استان قزوین به شدت مجازات می‌شوند

استاندار قزوین گفت: هرگونه اخلال در سیستم توزیع مرغ در استان قابل قبول نیست و با افرادی که در این سیستم اختلال ایجاد می‌کنند به شدت برخورد می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در ستاد تنظیم بازار استان قزوین، اظهار داشت:در روزهای گذشته در زمینه مرغ با مشکل توزیع رو به رو بوده ایم و باید با افراد مخل در سیستم توزیع به جدی ترین شکل ممکن برخورد شود.
استاندار قزوین گفت:حمایت از تولیدکنندگان،  اساس کار مدیران استان قزوین است و با تمام توان از تولیدکنندگان حوزه دام و طیور حمایت خواهیم کرد.
وی افزود: مشکلات حمل و نقل نهاده های دامی نباید منجر به وجود بحران در استان قزوین شود که خوشبختانه این مشکل با توجه به رایزنی با راه آهن جمهوری اسلامی در اسرع وقت برطرف خواهد شد.
این مسوول گفت: متاسفانه بسیاری از مشکلات موجود در زمینه کمبود مرغ در استان قزوین متوجه دلالان است که در این مسیر باید با آنها و تمامی کسانی که سوء استفاده می کنند،  برخورد جدی شود.
جمالی پور اضافه کرد: باید از روند تولید تا تحویل مرغ به مردم یک تدبیر ویژه اتخاد شود، چراکه اگر در هر کدام از مراحل حتی یک مشکل کوچک به وجود بیاید با چالش رو به رو خواهیم شد.
وی اظهار داشت: اینکه گاهی اوقات آمار متناقض از سوی اتحادیه ها و دستگاه های متولی در این زمینه اعلام می شود اصلا قابل قبول نیست و باید یک اقدام جدی در این زمینه صورت گیرد.