رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ایجاد فرصت برابر در تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا درشهرستان / هرکاندید در هر شهر صرفا یک ستاد میتواند دایر نماید


21 خرداد, 1400 - 14:33 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

ایجاد فرصت برابر در تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا درشهرستان / هرکاندید در هر شهر صرفا یک ستاد میتواند دایر نماید

با شروع فعالیت تبلیغات کاندیداهای شورای شهر و روستا فرماندار البرز گفت : برای ایجاد فرصت برابر در تبلیغات؛ کاندیداها را ملزم به رعایت قانون خواهیم کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان البرز بیان کرد  : در راستای ایجاد فرصت برابر در تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا درشهرستان  طی دستورالعملی اعلام گردیده هر کاندیدا در هر شهر صرفا یک ستاد میتواند  دایر نماید .

نصیری افزود  : نصب بنر به غیر از مقابل ستاد در هرجا و هر مکان ممنوع است و عوامل کمیته امحاء باشناسایی مکان مربوطه  ضمن جمع آوری با تنظیم صورتجلسه مورد  را به ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی به مراجع قضایی جهت  برخورد ارسال می نماید  . 

فرماندار البرز تاکید کرد : هرگونه تجمع در اماکن مسقف ، برپایی کارناوال ، پذیرایی در تالارها و غذاخوریها ، تجمع در پیاده روها و آلودگی صوتی  در حکم سرپیچی از مصوبات ستاد ملی کرونا بوده ، تهدید علیه سلامت مردم تلقی و نیروی انتظامی و شبکه بهداشت موظف به جلوگیری و دستگاه قضایی نیز  رسیدگی و برخورد می نماید  .

نصیری  تاکید کرد :  این دستورالعمل مشمول ستادهای انتخابات ریاست جمهوری نیز میگردد و روسای ستادها ملزم را جمع آوری بنرهای غیر مجاز می باشند . 

فرماندار البرز در پایان  بیان داشت   کمیته امحا متشکل از نمایندگان فرمانداری ،  شهرداری ، و نیروی انتظامی  است که  در صورت مشاهده تخلف در محل اقدام به جمع آوری خواهد نمود.