رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

استاندار قزوین تاکید کرد:حمایت تمام قد مدیران استان از تولید


12 خرداد, 1400 - 16:08 -- روابط عمومی2

استاندار قزوین تاکید کرد:حمایت تمام قد مدیران استان از تولید

استاندار قزوین گفت: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها تمام ظرفیت‌های اقتصادی، بانکی و اداری استان برای حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی بسیج شده‌اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور  در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی شهرک کاسپین ۲ واقع در شهرستان آبیک، افزود: در شرایط سخت اقتصادی کسانی که در عرصه تولید تلاش می‌کنند مانند سربازان و فرماندهان جنگ هستند و باید قدردان کار بسیار ارزشمند و مهم آنها باشیم.
وی اظهار داشت: در شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه مهم‌ترین رسالت مدیران استانی حمایت از تولید و سرمایه گذاری در استان است.
استاندار قزوین با بیان اینکه سال گذشته با حمایت های صورت گرفته ۶۰ واحد تعطیل به چرخه تولید بازگشتند،  گفت:  امسال نیز طرح شناسایی  واحدهای مشکل دار و رفع موانع آنها در دستور کار مدیران اقتصادی استان قرار دارد.
جمالی پور با بیان اینکه حمایت از تولید و سرمایه گذاری در کشور یک رسالت و تکلیف است، افزود: تا زمانی که مردم در فشار اقتصادی قرار دارند وظیفه مدیران تسهیلگری و رفع موانع تولید است.
نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه امروز مشکلات اقتصادی مهمترین دغدغه مسوولان کشوری است،  افرود: به همین منظور تمام ظرفیت‌های اقتصادی، بانکی و اداری استان برای حمایت و پشتیبانی همه جانبه از تولید و رفع موانع در دستور کار قرار دارد.
 جمالی پور با بیان اینکه تنها راه ایجاد اشتغال حمایت و تقویت تولید داخلی است، اضافه کرد:  باید بدانیم با اشتغال دولتی نمی توان نرخ بیکاری را کاهش داد بنابراین باید در این زمینه از توان بخش خصوصی بهره گرفت.
استاندار قزوین خاطر نشان کرد: با تمام توان از واحدهای صنعتی و تولیدی استان برای رونق تولید و ایجاد اشتغال حمایت خواهیم کرد.
جمالی پور تصریح کرد: دولت از همه ظرفیت‌ها در رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری استفاده می‌کند و کارگروه رفع موانع تولید استان کمک شایانی را در رفع موانع تولید در استان داشته است.  
وی تاکید کرد: عزم همه مدیران اقتصادی و اجرایی استان کمک به رفع موانع تولید در استان است تا شعار سال و دستورهای مقام معظم رهبری در حوزه حمایت از تولید تحقق پیدا کند.
جمالی پور با بیان اینکه در حال حاضر خوشبختانه هیچ یک از واحدهای تولیدی استان تعطیل نیست، افزود: تخصیص معافیت مالیاتی، پرداخت تسهیلات بانکی، تامین سرمایه در گردش برای طرح های توسعه و رفع مشکلات تامین اجتماعی و مالیاتی واحدهای تولیدی از جمله اقدامات دولت برای حمایت از صنایع است.
جمالی پور در این بازدیدها دستورهای لازم را برای پیگیری رفع مشکلات مطروح شده از سوی مدیران طرح ها و واحدهای تولیدی و صنعتی صادر کرد.