رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری دوره آموزشی برای منتخبین شورای اسلامی شهرهای استان


8 ارديبهشت, 1400 - 11:58 -- omrani
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان:

برگزاری دوره آموزشی برای منتخبین شورای اسلامی شهرهای استان

برگزاری اولین دوره آموزشی مورد نیاز منتخبین شوراهای شهر دوره ششم که برای اولین بار به صحن شورا راه پیدا میکنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مصطفی صالحی مدیر کل دفتر شهری استانداری قزوین از برگزاری اولین دوره آموزشی مورد نیاز منتخبین شوراهای شهر دوره ششم که برای اولین بار به صحن شورا ورود پیدا می کنند خبر داد.

وی هدف از برگزاری این دوره ها را در راستای آگاهی بخشی و ارتقای سطح دانش علمی و اداری منتخبین بیان کرد و عنوان داشت : شوراها به عنوان یکی از منابع مهم سرمایه اجتماعی در تعمیم حقوق و ایجاد فرهنگ نظم و احترام به قانون،سهم عمده ای در تحقق توسعه ملی دارند و از این رو توانمند سازی شوراها امری حیاتی و بسیار حائز  اهمیت است  و یکی از مهمترین  روش های حمایتی  را آگاهی بخشی و ارتقای سطح دانش علمی و اداری و همچنین بهره وری دانست.

صالحی افزود : برنامه ریزی های لازم در خصوص برگزاری این دوره های آموزشی در شهرهای استان برای منتخبین دوره ششم صورت گرفته و این دوره ها قبل از شروع به کار شورای ششم و بعد از پایان فرایند قانونی انتخابات است.

مدیرکل دفترشهری حوزه عمرانی استانداری از برگزاری این دوره ها با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی خبرداد و بیان داشت: این دوره ها بصورت شهرستانی  و با رعایت کلیه ضوابط بهداشتی برای دوره های حضوری است که در شرایط عادی برگزار میگردد و در غیر اینصورت بصورت مجازی برگزار خواهد شد.