رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

موافق تعطیلی اصناف نیستیم/حضور در مراسم جشن و دورهمی نوعی خودکشی دسته جمعی است


5 ارديبهشت, 1400 - 09:18 -- روابط عمومی2
رییس ستاد مبارزه با کرونای استان قزوین:

موافق تعطیلی اصناف نیستیم/حضور در مراسم جشن و دورهمی نوعی خودکشی دسته جمعی است

استاندار قزوین ضمن ابراز مخالفت با تعطیلی کسب و کارها گفت: در صورت سپردن تعهد در رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آماده تفویض اختیارات خود به اتاق اصناف برای تعیین تکلیف کسب و کارها در شرایط کرونایی هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور در جلسه ستاد کرونای استان که با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه باز استانداری برگزار شد اظهارداشت: مبارزه با کرونا نیازمند عزم جدی و همگانی و مشارکت همه مردم و دستگاههای اجرایی و رسانه هاست که  خوشبختانه در این ایام کارهای خوبی انجام شده است.
وی افزود: امروز هم در شرایط قرمز کرونایی همه باید دست به دست هم دهیم و با کمک دانشگاه علوم پزشکی، کادر درمانی، پلیس، دستگاه قضایی، اصناف و بازاریان، هلال احمر، ارتش، بسیج، سپاه و روحانیون و سایر گروهها بتوانیم از روند صعودی بیماری جلوگیری کنیم.

جمالی پور بیان کرد: با همه سختی ها کارها بخوبی انجام شده هر چند سرعت انتشار ویروس بالاست و فقط با رعایت و هم افزایی قادر به کنترل ویروس هستیم.

استاندار قزوین یادآورشد: هر چقدر مردم به جان و سلامت خود اهمیت دهند کارها بهتر پیش می رود و اگر همراهی نباشد مجبوریم محدودیت و تعطیلی ها را بیشتر کنیم.