رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عبدالرضا خدایاری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بوئین زهرا


28 فروردين, 1400 - 11:52 -- فرمانداری بوئین...

عبدالرضا خدایاری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بوئین زهرا

اعمال محدودیت‌های وضعیت قرمز در سطح شهرستان بوئین زهرا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا،

عبدالرضا خدایاری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوئین‌زهرا در چهل و سومین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای شهرستان با اعلام اینکه شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد بیان داشت: تمام محدودیت‌های وضعیت قرمز در سطح شهرستان بوئین زهرا اعمال میگردد.

معاون عمرانی فرماندار بوئین زهرا با ابراز نگرانی از روند افزایشی تعداد مبتلایان به کرونا در سطح شهرستان، خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی عدم حضور در تجمعات و میهمانی ها و استفاده از ماسک از سوی شهروندان گردید.

خدایاری همچنین محدودیت‌های وضع شده برای وضعیت قرمز کرونایی را چنین برشمرد: 

تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۲ تا ۳:۳۰ دقیقه بامداد در سطح شهرستان بوئین زهرا ممنوع بوده و برای خودروهای متخلف جریمه ۲۰۰ هزار تومانی اعمال خواهد شد.

تمام مبادی ورودی و خروجی شهرهای شهرستان مسدود میباشد؛ ورود و خروج به شهرها از یک مسیر ممکن خواهد بود و نیروی انتظامی و بسیج این مبادی را کنترل مینمایند.

برگزاری هر گونه مراسم ترحیم و عروسی، مسابقات و مراسماتی که منجربه تجمعات شود ممنوع میباشد و برگزار کنندگان مراسمات به مراجع قضایی معرفی خواهند شد

فعالیت مشاغل گروه ۲ و ۳ و ۴ تا اطلاع ثانوی ممنوع میباشد؛ 

ساعت فعالیت کلیه‌ی اصناف و مشاغل گروه ۱ تا ساعت ۲۲ میباشد و نظارت بر اصناف تشدید یافته و اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمیکنند پلمب خواهند شد‌

فعالیت غذاخوری‌ها و رستوران‌ها فقط به صورت برون بر بوده و باید از پذیرش مشتری خودداری کنند.