رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

‍ گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش شهرستان تاکستان برگزار شد


25 دى, 1399 - 22:17 -- روابط عمومی فرم...
به ریاست رضا طاهری فرماندار تاکستان

‍ گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش شهرستان تاکستان برگزار شد

‍ گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش شهرستان تاکستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

‍ گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش شهرستان تاکستان 

جلسه ستاد بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش تاکستان به ریاست طاهری فرماندار و با حضور اصغری مدیر کل آموزش و پرورش استان ، طاهرخانی مدیر آموزش و پرورش تاکستان ، سلطانی رئیس دادگستری ، طاهرخانی  رئیس شورای شهر ، طاهری بشارت معاون شهردار تاکستان و سایر اعضای در آموزش و پرورش تاکستان برگزار شد.

طاهری فرماندار در این جلسه ضمن عرض تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش و تسلیت ایام فاطمه زهرا (س)گفت : ۲۶ دی ماه سالروز تصویب شوراهای آموزش و پرورش در راستای تحقق خرد جمعی با هدف استفاده درست از منابعِ موجود برای توسعه آموزش و پرورش می باشد.

وی از شورای آموزش و پرورش به عنوان یکی از ارکان تاثیرگذار در روند آموزشی و پرورشی یاد کرد و اظهار نمود :  آموزش و پرورش قوی موجب پیشرفت علمی در جامعه می‌شود و شورای آموزش و پرورش با تصمیم گیری درست می تواند در این راستا موثر واقع شود.

اصغری مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه از آموزش و پرورش به عنوان یک مقوله پیچیده و گسترده یاد کرد کرد و عنوان نمود : انجام فعالیت و ایجاد نقش در آموزش و پرورش نیازمند مشارکت حداکثری جامعه است و فعالیت در این نهاد پیچیده بدون کمک و همیاری سایر دستگاه ها امکان پذیر نخواهد بود.

در پایان جلسه از اعضای شورای آموزش و پرورش ، خیرین و فرهنگیان تقدیر به عمل آمد.