رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نشست شهرداران استان قزوین در فرمانداری شهرستان تاکستان برگزار شد


25 دى, 1399 - 22:10 -- روابط عمومی فرم...

نشست شهرداران استان قزوین در فرمانداری شهرستان تاکستان برگزار شد

نشست شهرداران استان قزوین در فرمانداری شهرستان تاکستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان
نشست شهرداران استان قزوین این نشست به ریاست جمالی پور استاندار قزوین و با حضور دکتر مهدی جمالی نژاد معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، رجب رحمانی نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی ، طاهری فرماندار تاکستان ، فرمانداران شهرستان های استان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان تاکستان برگزار شد.

در ابتدا طاهری فرماندار تاکستان گزارشی از وضعیت شهرستان در حوزه‌های مختلف عمرانی ، اقتصادی و ... من جمله پروژه سد نهب و شبکه توزیع آن ،  جاده خرمدشت ،ضیاآباد و آبترش ، فاضلاب شهری  شهر تاکستان ، شبکه انتقال آب سد طالقان به شهرستات تاکستان , مجموعه گلخانه‌ای هزار هکتاری که در فاز اول عملیات اجرایی  ۷۱ هکتار آن آغاز شده ، منطقه ویژه اقتصادی تاکستات که جز یازده منطقه تصویب شده در کشور می باشد که اخیراً توسط دبیر کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد بازدید قرار گرفته و طرح جامع شهری و ... را ارائه نمود و عنوان نمود که در صورت بهره برداری از پروژه های ملی (سد نهب ، گلخانه هزار هکتاری و منطقه ویژه اقتصادی) آینده شهرستان را متحول خواهد کرد.


جمالی پور استاندار قزوین نیز در این جلسه شجاعت ، تعهد ، هماهنگی در امور و استفاده از ظرفیت ها را هنر یک مدیر شهری دانست و اظهار داشت : شهرداریها در شهرهای کوچک و کم جمعیت نیاز به حمایت بیشتر دارند و تبدیل وضعیت نیروهای انسانی در شهرداریها پیگیری و در حال انجام است.

رجب رحمانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از حضور جمالی نژاد معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور خواستار توجه ویژه سازمان به شهرداریها و دهیاریهای استان به ویژه شهرستان تاکستان را شد.

جمالی نژاد معاون وزیر و رئیس سازمان همیاری شهرداریها و دهیاریهای کشور نیز از توزیع متوازن جمعیت و خدمات در شهرهای کشور خبر داد و گفت : اولویت پرداخت تسهیلات به پروژه های که تا پایان کار دولت بر سرانجام برسند تعلق خواهد گرفت و همچنین خرید ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله برنامه های اولویت دار خواهد بود.