رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

-استاندار قزوین از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی حیدریه بازدید کرد


24 دى, 1399 - 19:49 -- روابط عمومی2

-استاندار قزوین از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی حیدریه بازدید کرد

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی حیدریه واقع در شهرستان تاکستان بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و هیات همراه روز چهارشنبه از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی حیدریه واقع در شهرستان تاکستان بازدید کرد و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.

 بازدید مدیران ارشد استان قزوین از واحدهای صنعتی به صورت مستمر و به منظور رفع موانع تولید، ایجاد رونق اقتصادی و تحقق شعار جهش تولید انجام می‌شود.
استاندار قزوین در بازدید ازشرکت قادر صنعت زاگرس تولید کننده ماشین آلات جدا کننده مواد معدنی و بسته بندی در  شهرک صنعتی حیدریه گفت: اصلی‌ترین سیاست دولت در راستای تحقق رونق و جهش تولید، حمایت از تولید داخلی است.
هدایت الله جمالی پور افزود : براساس مصوبه کارگروه ستاد تسهیل تمامی واحدهای صنعتی و تولیدی استان که در چندین سال گذشته دارای مشکل بودند مشکلات آن‌ها در حال بررسی است تا بتوانیم راهکارهای لازم برای رونق آن‌ها پیدا کنیم.
وی اظهار داشت : بازدیداز واحدهای تولیدی و صنعتی با هدف حل موانع و مشکلات تولید و رونق اشتغال انجام می گیرد و مواردی که در بازدیدها توسط مدیران واحدهای تولیدی بیان می شود به جد پیگیری و برای حل آن تلاش می شود تا تصمیمات لازم اتخاذ شود.
استاندار قزوین همچنین از شرکت هوا سلولز تولید کننده انواع پد سلولزی و شرکت شمش ریزان البرز تولید کننده انواع شمش فولادی و همچنین شرکت رهیار گستر نوین طرح تولید کننده قیر و هیدرو کربن و عایق رطوبتی دیدن کرد.
در این بازدیدها مدیران واحدهای صنعتی با ارائه گزارشی از وضعیت تولیدی خود  وبا بیان برخی مشکلات از جمله تسهیلات بانکی،  سرمایه در گردش، تامین آب، خدمات زیربنایی در شهرک صنعتی حیدریه خواستار مساعدت استاندار قزوین شدند.
در ادامه استاندار قزوین از شرکت صنعت غذایی کوروش تولید کننده انواع روغن های خوراکی با برندهای اویلا و فامیلا در تاکستان بازدید کرد.