رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شهرک پوشاک با محور اشتغال بانوان در قزوین راه اندازی می شود


19 دى, 1399 - 11:01 -- روابط عمومی2
استاندار قزوین:

شهرک پوشاک با محور اشتغال بانوان در قزوین راه اندازی می شود

استاندار قزوین گفت: در راستای ایجاد اشتغال برای بانوان و کمک به اقتصاد خانواده ها، شهرک پوشاک در قزوین راه اندازی می شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،


جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قزوین روز پنجشنبه با حضور معصومه ابتکار معاون امور بانوان و خانواده ریاست جمهوری، هدایت الله جمالی پور استاندار، فاطمه محمد بیگی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، ابوالفضل یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و مدیران دستگاههای اجرایی در استانداری قزوین برگزار شد

 جمالی پور در این جلسه با انتقاد از سخنان تخریبی و تند برخی افراد اظهارداشت: نگاه« یا با ما، یا بر ما» کشور را نابود و مردم را نا امید 
می کند و این تفکر باید به نفع هم با هم ایران را می سازیم اصلاح شود.
 وی گفت:همه ما باید  یاد بگیریم با زبان نرم، عالمانه و وحدت گرایانه با هم صحبت کنیم. 
استاندار قزوین خاطرنشان کرد: دامن زدن به تفرقه و دو دستگی ثروت ملی و اعتماد عمومی را از بین می برد.

جمالی پور در ادامه بیان کرد: وقتی با زبان تهمت، تخریب، تهدید با یکدیگر صحبت می کنیم و همدیگر را تخریب می کنیم مردم از نظام دلسرد و از آینده ناامید می شوند.

استاندارقزوین تصریح کرد: دنیا به تاریخ و پیشینه ما حسرت می خورد و به فرهنگ و تمدن کهن ما حسادت می کند، رفتار امروز ما  زیبنده تاریخ تمدن، فرهنگ و دیانت مانیست.
وی افزود: نباید به جان هم بیفتیم و همدیگر را تخریب و تهدید کنیم وفرصت سوء استفاده را به دشمنان بدهیم.

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: قزوین با قدمت هشت هزار ساله و داشتن ظرفیت های بی نظیر در گردشگری، صنعت، کشاورزی و امور علمی و دانشگاهی  به دلیل مداخلات غیر معقول جریان های مختلف و نگاه های سیاسی تند و غیر عالمانه دچار عقب ماندگی شده و نتوانسته از همه ظرفیت های با ارزش خود بخوبی استفاده کند.

جمالی پور اظهار داشت: اگر با همین روش ادامه دهیم فرصت ها را از دست می دهیم و تا چشم باز کنیم همه ما از مسئولیت رفته ایم و نفرین مردم را پشت سر خود داریم.

✨نگاه سیاسی و تقسیم بندی در کارها نداریم

جمالی پور گفت: ما در مدیریت استان سیاسی کاری نمی کنیم و سرمایه های انسانی را فرصت و محترم می شماریم.
 وی افزود: هم اکنون در سطوح مدیریت عالی استان تعدادی از  مدیران که با ما هم فکر سیاسی نیستند اما دولت را قبول دارند و درجهت تحقق ماموریت های دولت تلاش جدی دارند در مسئولیت ها حضور دارند.
استاندار قزوین خاطرنشان کرد: ما هرگز درخدمتگزاری به مردم، مدیران را تقسیم بندی سیاسی نکرده ایم و براساس نگاه سیاسی با آنها برخورد نکردیم البته کسی که ماموریت دولت را قبول نداشته باشد حتما نباید توقع داشته باشد حفظ شود و در مسئولیت بماند،ماندن چنین مدیرانی به دولت و اعتماد مردم به نظام آسیب می زند.

استاندار قزوین افزود: ما در مدیریت تعارف نداریم و برخی همفکران سیاسی خود را در استان به علت ناکارآمدی تغییر دادیم و باور داریم اگر بخواهیم کشور خود را بسازیم باید کارآمدی، تخصص، تعهد، امانتداری و پایبندی به اصول سرلوحه عمل ما باشد.
وی گفت :با دعوا وچنگ انداختن به صورت همدیگر  کشورداری نمی شود کرد.

استاندار قزوین تصریح کرد: امروز برای  انتخاب رئیس یک  دانشگاه، جریانات سیاسی بدون درک درست از جایگاه علمی دانشگاه فشار می آورند تا فردی همسو با خود را انتخاب کنند و در این رویکرد توجهی به جایگاه علمی و سوابق مدیریتی فرد ندارند این نوع نگاه خطرناک و ایراد دارد و ما را از اهداف بلند انقلاب دور می کند.
وی اظهارداشت: وقتی صدای توطئه جدی علیه کشور شنیده می شود و دشمنان به دنبال ناامن کردن کشور با هدف اجرای نقشه شوم تجزیه کشور هستند و در این توطئه کشورهای همسایه ما هم عیان و پشت پرده دارند کمک می کنند نباید با رفتارهای اشتباه سیاسی خود به اختلاف بی ارزش دامن بزنیم ومردم را دچار تفرقه کنیم.

✨مراقب رفتار و گفتار خود باشیم

جمالی پور اضافه کرد: برخی حرف هایی که امروز  شنیده می شود در واقع چنگ به صورت هم انداختن و تخریب ظرفیت های یکدیگر است بدون شک این رفتارها بین ما و مردم فاصله می اندازد و این کار می تواند موجب گرایش مردم به گروه های معاند و «ایسم» هایی شود که با ظاهری فریبنده به دنبال آسیب به  امنیت ملی کشور هستند.

وی اظهارداشت: باید بپذیریم امروز کشورمان در معرض تهدید جدی دشمنان و رقبای منطقه ای است لذا هم مجلس، هم دولت و هم دستگاه قضایی باید با هم افزایی و کمک به یکدیگر برای عزت و سربلندی کشور و امید آفرینی در بین مردم تلاش کنند.

استاندار قزوین بیان کرد: هنر امروز همه ما مسئولین باید ظرفیت سازی در جهت تقویت انسجام جامعه باهدف مقابله با دشمنان باشد

وی اظهارداشت: باید از انتخابات اخیر مجلس و مشارکت پایین مردم در انتخابات درس عبرت بگیریم و کاری نکنیم مردم از حضور  پر شور و حداکثری در انتخابات آینده دلسرد و نا امید شوند.
جمالی پور گفت: اختلاف نظر و سلیقه تا جایی خوب و مناسب هست که به تضاد و دشمنی و تخریب یکدیگر و دور کردن مردم از نظام تبدیل نشود

وی اظهار داشت:می تواند با نقد سازنده و انتقاد عالمانه ظرفیت ها موجود کشور را با هدف تولید ثروت فعال کنیم.