رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

محمد نصیری فرماندار البرز از موسسه کاریابی البرز بازدید کرد


14 آذر, 1399 - 00:33 -- روابط عمومی فرم...

محمد نصیری فرماندار البرز از موسسه کاریابی البرز بازدید کرد

فرماندار البرز گفت : شرکتها ، واحدهای تولیدی و جویندگان کار از ظرفیت مشوق های بیمه ای به نحو مناسب جهت ایجاد اشتغال استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

 " محمد نصیری " فرماندارالبرز ، در بازدید از موسسه کاریابی البرز که به همراه رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان صورت گرفت ،  گفت:  با حمایت از تولید داخلی ، پرداخت تسهیلات مورد نیاز و با رفع برخی موانع تولید فرصت شغلی در شهرستان افزایش یافته و شرکتها و واحدهای تولیدی متقاضی کارگر ماهر و با تجربه هستند. 

فرماندارالبرز افزود : از متقاضیان و جویندگان کار و اشتغال درخواست داریم هم به جهت کمک به تامین نیروی شرکتها و افزایش راندمان تولید و هم ارتقاء کیفیت تولیدات مهارت آموزی کنند و در مراکز  فنی و حرفه ای الوند و محمدیه که اتفاقا هردو مرکز دارای دانش فنی و مهندسی پیشرفته و رایگان هستند مهارت کسب کرده  و با استفاده از مشوق های بیمه ای بسیار خوب و ارزشمندی که دولت در نظر  گرفته به سرعت جذب بازار کارشوند. 

فرماندار البرز بیان کرد :  در همه دنیاشیوه ایجاد اشتغال مولد به روش  افزایش دانش فنی و حرفه ای  ، کسب مهارت و تکیه بر تولید و توان داخل و درونی و مشوق های مناسب بیمه ای  است .

نصیری در پایان گفت :  از تمامی شرکتها و واحدهای تولیدی انتظار داریم از دانش توان و تجربه نیروهای شهرستان به نحو شایسته استفاده نمایند .