رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اجراء طرح فاصله گذاری اجتماعی نیازمند همکاری همه جانبه است


11 فروردين, 1399 - 02:31 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

اجراء طرح فاصله گذاری اجتماعی نیازمند همکاری همه جانبه است

سرپرست فرمانداری البرز گفت: به جهت پیشرفت کارو اجراء درست طرح فاصله گذاری اجتماعی طی روزهای آینده از ظرفیت سایر ادارات استفاده خواهیم کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز ، در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان گفت : با توجه به اینکه فشار کار در فرمانداری ، صنعت معدن ،شبکه بهداشت ، اتاق اصناف ، نیروی انتظامی و شورای تامین بسیار بالاست به جهت پیشرفت کارو اجراء درست طرح فاصله گذاری اجتماعی طی روزهای آینده از ظرفیت سایر ادارات استفاده خواهیم کرد .

وی افزود : اجراء طرح فاصله گذاری اجتماعی نیازمند همکاری همه جانبه است و سنگینی کار نباید تنها بر دوش برخی ادارات باشد فلذا از ظرفیت سایر ادارات نیز بهره برداری خواهیم کرد .

نصیریاذعان داشت : در سطح شهرستان البرز در سه نقطه طرح کنترل مسافران بصورت ۲۴ ساعته درحال اجراست، لذا برای تامین نیرو می بایست از پرسنل سایر ادارات در کنار نیروی انتظامی استفاده کنیم .

سرپرست فرمانداری البرز تصریح کرد : در این بازه زمانی می بایست به گونه ای عمل شود که با اجرای طرح کاهش محسوسی در آمار ابتلاء به بیماری مشاهده شود .

نصیری اذعان داشت : با توجه به در پیش بودن مراسم روز طبیعت (سیزده به در ) مردم خود باید به خطر خروج از منزل پی برده و هرگز خطر بزرگی همچون ابتلاء به ویروس کرونا را به جان نخرند.

وی در پایان بیان کرد : خطر خروج خانواده ها از منزل به قصد حضور در طبیعت و شرکت دراجتماعات مردمی در طبیعت انتخاب میان مرگ و زندگی است پس ضروری است عموم مردم با دقت هر چه بیشتر مواظب سلامتی خود باشند.