رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خیرین، حوزه بهداشت و درمان را در یابند


3 فروردين, 1399 - 11:53 -- روابط عمومی ۲
معاون سیاسی استاندار قزوین :

خیرین، حوزه بهداشت و درمان را در یابند

معاون استاندار قزوین گفت:خیرین، حوزه بهداشت و درمان را در یابند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی معاون سیاسی استاندار بیان داشت: میزان فراگیری ویروس نحس کروبا، بالاست و در بخش های مختلف تاثیرات منفی خود را گذاشته است و لذا نیازمند همراهی و همکاری تمامی بخشهاست.
وی در ادامه بیان داشت:  اقدامات دولتی و برنامه ریزی ها تماماصورت گرفته حتی نیروهای مسلح نیز به کمک این موضوع آمده است، اما فراگیری این موضوع نیازمند همکاری خیرین محترم می باشد.

حبیبی خاطرنشان کرد:بهترین و بالاترین خدمت و ایثارگری و انفاق، خدمت به سلامت مردم است.
وی از خیرین محترم درخواست کرد سلامت مردم را هدف قرار داده و مسیر کمک خود را در راستای کمک به سلامت و حوزه بهداشت و درمان قرار دهند.
وی افزود: استان ظرفیت های خوبی و خیرین نیکوکار و واحد های تولیدی متعدد دارد که می تواند بخش بهداشت و درمان را همراهی کنند. 
حبیبی در ادامه گفت: اتاق بازرگانی ، اتاق اصناف و اتحادیه ها در این بخش می توانند کمک کنند.
معاون سیاسی استاندار اظهار داشت: حوزه بهداشت و درمان جز دغدغه درمان نباید نگرانی دیگری داشته باشند و لذا باید همه و بویژه خیرین در راستای مسائل مالی کمک کنند.

حبیبی معاون سیاسی استاندار قزوین اعلام کرد:دانشگاه علوم پزشکی ، شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۲۲۲۲۲۲۳۳ نزد بانک رفاه با عنوان حساب مشارکت‌های مردمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین را به این مهم اختصاص و معرفی کرده است که خیرین می توانند کمک خود را فقط به آن حساب واریز کنند.
وی افزود:خیرین می توانند در خرید ماسک، لباس مورد نیاز پزشکی، تجهیزات پزشکی و کمک های نقدی همراهی و همکاری داشته باشند .
حبیبی گفت:توصیه می شود کمک ها بصورت متمرکز و فقط به حساب دانشگاه علوم پزشکی واریز گردد. 
معاون سیاسی استاندار قزوین در پایان خاطر نشان کرد: خیرین استان و هم استانی ها ، مردم ، کارمندان ، مدیران واحد های تولیدی و ... نقش آفرینی کنند و همانند سایر صحنه ها رسالت خود را انجام دهند.