رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

قدردانی استاندار قزوین از تلاش هنرمندان و خبرنگاران برای مقابله با کرونا


28 اسفند, 1398 - 21:41 -- روابط عمومی ۲

قدردانی استاندار قزوین از تلاش هنرمندان و خبرنگاران برای مقابله با کرونا

هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین با صدور پیامی از تلاش‌ها و اقدامات هنرمندان، رسانه‌ها و خبرنگاران استان در تولید اخبار و محتوای هنری در پیشگیری و مقابله با کرونا قدردانی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،
در این پیام آمده است: بیماری کرونا امروز به عنوان موضوع و اولویت اصلی کشور ما بوده و دارای ابعاد مختلف بهداشتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... است.
برای مدیریت این پدیده علاوه بر اقداماتی که توسط حاکمیت صورت می‌گیرد، به یک اجماع و همبستگی ملی و اقدام موثر همه اقشار مردم به ویژه گروه‌های مرجع نیاز است.
گروه‌های مرجع فرهنگی و هنرمندان و رسانه‌ها می‌توانند در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با تولیدات متنوع خبری و فرهنگی و هنری، اثرات مهمی برجای گذارند و با انتشار آنها به ویژه در فضای مجازی می‌توانند در فرهنگسازیِ اثرگذار در این راستا کارگشا باشند.
الحق و الانصاف که هنرمندان و انجمن‌های فرهنگی و هنری و خبرنگاران و رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در استان قزوین از ابتدای شیوع این بیماری همراه مردم و مسئولان بودند و کارهای بسیار بزرگی انجام دادند.
لازم می‌دانم از کلیه عزیزان فعال در عرصه فرهنگ و هنر و رسانه به ویژه فعالان فضای مجازی و تولید محتوا که در امر آگاه سازی مردم با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا حضور و فعالیت جدی کردند،تشکر و قدردانی نمایم و امیدوارم با اینگونه اقدامات ارزشمند و همراهی متعهدانه مردم و با عنایت خداوند متعال، سایه سلامتی و شادابی بر این سرزمین مقدس و مردمانش تا ابد گسترده باشد