رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با حضور به موقع نیروهای آتش نشان، حریق گسترده یک شرکت در شهرک صنعتی حیدریه مهار شد


20 دى, 1398 - 20:50 -- روابط عمومی ۲
مدیر کل مدیریت بحران استان خبر داد:

با حضور به موقع نیروهای آتش نشان، حریق گسترده یک شرکت در شهرک صنعتی حیدریه مهار شد

مدیر کل مدیریت بحران استان گفت:با حضور به موقع نیروهای آتش نشان، حریق گسترده درشرکت اوشال شیمی واقع در شهرک صنعتی حیدریه مهار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

قدرت اله مهدیخانی مدیر کل مدیریت بحران استان با اعلام این خبر اظهار داشت:در ساعت 16:10 عصر امروز ، حریق گسترده ای که در شرکت اوشال شیمی واقع در شهرک صنعتی حیدریه که تولید کننده روغن موتور و فراورده های نفتی صنعتی میباشد، رخ داد که خوشبختانه با حضور به موقع نیروهای آتش نشان از تاکستان، ضیا آباد، فارسجین و حیدریه ، این حریق بدون خسارات جانی مهار شد. 
مهدیخانی در ادامه ضمن تقدیر از عکس العمل به موقع نیروهای آتش نشان اظهار داشت: استان قزوین به دلیل تمرکز بالای صنایع مستقر در آن که بیش از 400 واحد آن از مواد شیمیایی و نفتی خطرناک استفاده میکنند، پتانسیل بالایی برای مخاطرات مرتبط با نشت مواد شیمیایی و حریق دارد که تیمهای بازرسی از صنایع با محوریت مدیریت بحران استان، به صورت دایم در حال پایش آنها میباشند. 
وی افزود : بهترین راهکار برای کنترل موفق تر چنین مخاطراتی، تشکیل تیمهای واکنش سریع در واحدهای صنعتی است که مراحل جذب بودجه لازم برای انجام این طرح در حال پیگیری میباشد.