رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های قزوین برای حمایت از تولید بسیج شده‌اند


21 آبان, 1398 - 14:54 -- روابط عمومی ۲
استاندار قزوین:

تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های قزوین برای حمایت از تولید بسیج شده‌اند

استاندار قزوین گفت:یکی از سیاست‌های دولت حمایت از صنایع در سال رونق تولید است و تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های قزوین در این زمینه بسیج شده‌اند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

هدایت الله جمالی پور در حاشیه بازدید از یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی لیا به خبرنگار ایرنا گفت:مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر به موضوع اقتصاد و حمایت از صنایع توجه ویژه کرده‌اند و ما نیز در این راستا یک روز در هفته را به بازدید از صنایع و بررسی مشکلات واحدهای موفق و آسیب دیده اختصاص داده ایم.

وی اضافه کرد:در این بازدیدها مشکلات واحدهای تولیدی با حضور خود مدیران این مجموعه‌ها بررسی شده و دستورهای لازم برای حل مشکلات آنها صادر خواهد شد.

استاندار گفت:در مجموع امروز همه دستگاه‌های استان بسیج شده اند که در این روزهای سخت تولید در کنار مجاهدان عرصه تولید بوده و برای حل مشکلات آنها گام بردارند.

وی افزود:به اعتقاد ما مدیران واحدهای تولیدی، مجاهدان عرصه مبارزه در جنگ اقتصادی هستند و باید برای موفقیت این افسران و سربازان جنگ اقتصادی همه مسئولان درک درستی از تولید داشته باشند.

این مسئول گفت:اگرچه امروز موانع جدی برای تولید محصولات صادراتی وجود دارد اما در داخل نباید خود ما مانع بیشتری برای آنها ایجاد کنیم.

وی اضافه کرد:همه باید تلاش کنیم موانعی را که دشمنان جلوی راه تولید به وجود آورده اند رفع کرده و برای افزایش میزان صادرات و اشتغالزایی کشور گام برداریم.