رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید ربیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده از محل احداث پارک بانوان مهرگان


21 آبان, 1398 - 12:37 -- banovan

بازدید ربیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده از محل احداث پارک بانوان مهرگان

تأکید مدیرکل امور بانوان و خانواده استان بر تأثیر امکانات ورزشی در کاهش آسیبهای اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"صدیقه ربیعی"  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در دیدار با شهردار محمدیه به برخی از مسائل اولویت دار حوزه زنان و خانواده از قبیل راه اندازی کلینیک تخصصی حقوق کودک جهت ارائه خدمات مشاوره کودکان، اتاق مادر و کودک و راه اندازی پارک بانوان مطابق با مؤلفه های تعیین شده توسط شهردار تأکید کرد.
وی در خصوص شاخصه های راه اندازی پارک بانوان افزود یکی از مهمترین معیارها جهت جانمایی، مشرف نبودن فضاست تا بانوان بتوانند با آسودگی خاطر در آنجا حضور داشته و به فعالیتهای ورزشی و تفریحی بپردازند.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین بهمراه شهردار و اعضای شورای شهر از پارک بانوان محمدیه و همچنین پارک بانوان درحال احداث مهرگان بازدید و اظهار کرد: خوشبختانه در محمدیه و مهرگان به زیرساخت های ورزشی و فرهنگی بانوان توجه ویژه شده است که همین امر باعث رشد و بالندگی شهر شده است.
وی اظهار امیدواری کرد و افزود: راه اندازی چنین پارکی در منطقه مهرگان به لحاظ مسائل و مشکلات اجتماعی حاکم بر منطقه، بسیار امر ضروری است و خوشبختانه با تدابیری که اتخاذ شده، امکانات خوبی برای پارک پیش بینی شده  و بانوان منطقه مهرگان در آینده ای نه چندان دور بخوبی می توانند از آن امکانات استفاده کنند و یقیناً  این اقدام  در کاهش آسیب های اجتماعی آن منطقه تاثیرگذار خواهد بود.