رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود


14 آبان, 1398 - 14:24 -- omrani

از ظرفیت بخش خصوصی استفاده شود

معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: از ظرفیت بخش خصوصی در اجرای پروژه های راه و شهرسازی استفاده شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخزاد روز سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین که با حضور مهدی عبوری معاون توسعه و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی، علی فرخزاد معاون عمرانی و جمعی از مدیران استانی در محل اداره راه قزوین برگزار شد، اظهار کرد:  اداره راه از دستگاههای مهم و زیربنایی است که حوزه فعالیت آن زیاد است.

وی افزود: میزان رضایتمندی مردم از این دستگاه مهم است در شرایطی که محدودیت اعتباری داریم مدیریت در این دستگاه سخت شده است.

فرخزاد بیان کرد: البته همه مشکلات فقط با اعتبار حل نمی شود و نوع مدیریت و استفاده از بخش خصوصی الزامی است.

معاون عمرانی استانداری قزوین یادآور شد: در برخی شهرهای استان ساخت و ساز غیر مجاز زیاد داریم که باید برای آن تدبیر و سیاست گذاری درست انجام دهیم زیرا گاهی ساخت و سازها هکتاری است که نگران آن هستیم.

وی تصریح کرد: از مدیر کل جدید توقع زیادی داریم چالش های ما زیاد است باید یک روز را برای پاسخگویی بگذارند تا رضایت مردم جلب شود و از ظرفیت سرمایه گذاران بخش خصوصی باید درست استفاده شود.

 

وی بیان کرد: در تعاونی های مسکن که تملک هایی شده چالش داریم که باید توافق کرده و با اختیاراتی که در استان هست برای حل مشکلات اقدام کنیم.


در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات سه ساله مسعود حق لطفی مدیر سابق،  ابراهیم مبارک قدم به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان قزوین معرفی شد.

مبارک قدم مسئولیت مدیرکلی راه و شهرسازی استانهای آذربایجان غربی و گلستان را در کارنامه خود دارد.