رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با متخلفان انتخاباتی در فضای مجازی با قاطعیت برخورد می‌شود


12 آبان, 1398 - 21:30 -- روابط عمومی ۲
معاون سیاسی استاندار قزوین:

با متخلفان انتخاباتی در فضای مجازی با قاطعیت برخورد می‌شود

معاون سیاسی استاندار قزوین گفت:با متخلفان انتخاباتی در فضای مجازی با قاطعیت توسط دستگاه قضایی و نظارتی رصد و برخورد می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

منوچهر حبیبی روز یکشنبه در نهمین نشست ستاد انتخابات استان قزوین در شهرستان البرز افزود: هیچ مسئولی، حق جانبداری از نامزدی خاص در انتخابات را ندارد و درصورت مشاهده این نوع تخلفات، برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات آبروی نظام است و باید تلاش شود میزان مشارکت عمومی مردم بالا برود، گفت: متولیان انتخابات باید بدانند کوچکترین خطا در برگزاری انتخابات پذیرفته نیست و باید تمام تلاش متولیان معطوف به برگزاری منظم و با برنامه باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین یکی از مهمترین حرکت های سیاسی پیش روی کشور را انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه امسال اعلام کرد و گفت: باید در روز انتخابات به مردم اطمینان دهیم که تخلفات به صفر می‌رسد و امکان هیچ تخلف نیز وجود ندارد.

حبیبی اظهار داشت: همچنین با متخلفان انتخاباتی در فضای مجازی با قاطعیت توسط دستگاه قضایی و نظارتی رصد و برخورد می‌شود.

وی افزود: باید و نبایدهای یازدهیمن دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باید برای مدیران دستگاه‌های اجرایی، متولیان برگزاری انتخابات و کاندیداها تهیه و ابلاغ شود.

به گفته حبیبی مسوولان باید از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی در جهت مشارکت عمومی و ترغیب مردم به حضور پررنگ در انتخابات استفاده کنند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه امسال همزمان با سراسر کشور در قزوین برگزار می شود.