رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مطالبه گری شهروندان؛انگیزه مدیران را برای پاسخگویی بیشتر می کند


24 مهر, 1398 - 18:57 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

مطالبه گری شهروندان؛انگیزه مدیران را برای پاسخگویی بیشتر می کند

فرماندار شهرستان آوج گفت:مطالبه گری شهروندان؛انگیزه مدیران را برای پاسخگویی بیشتر می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت اله علیرضایی در برنامه یک روزه بازدید از روستاهای قره داش پرچیک،یمق،گل زمین و بادغین از توابع بخش آبگرم در دهستان خرقان شرقی در سخنانی بیان داشت:بازدیدهای مبدانی و دیدارهای چهره به چهره با مردم به درک واقع بینانه مدیران از مسائل و مشکلات مناطق و اولویت بندی طرح ها کمک شایانی می کند.
وی افزود:هر اندازه مردم احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند،مسائل و مشکلات را منعکس و نیازمندی ها و مطالبات را پیگیری کنند قطعا در انگیزه بخشی و جدیت بیشتر مدیران برای پاسخگویی به موقع موثر خواهد بود.
فرماندار شهرستان آوج تصریح کرد:توسعه هر منطقه و روستایی متکی و وابسته به مشارکت شهروندان در ابعاد مختلف است و همان اندازه که نسبت به زندگی شخصی و خانوادگی خود احساس مسئولیت دارند باید در سرنوشت اقتصادی و اجتماعی محل زندگی خود حساسیت داشته و پیگیر امور باشند و با سرمایه  گذاری و مشارکت در فعالیت های عام المنفعه و خیریه در تحول اقتصادی و اجتماعی،رونق تولید  و اشتغالزایی همکاری و مساعدت کنند.
علیرضایی بیان داشت:استاندار جدید نگاه ویژه ای به مناطق کمتر توسعه یافته بویژه شهرستان آوج دارند و در طول این مدت هم با برگزاری جلسات در سطح استان و حضور در شهرستان این رویکرد را اثبات کردند که باید از این فرصت بوجود آمده حداکثر بهره را برای تسریع در روند توسعه شهرستان داشته باشیم.
گفتنی است در این بازدید و دیدارهای مردمی رشوتد بخشدار آبگرم،طاهرخانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان،اسماعیل زادگان رئیس آبفای روستایی شهرستان،مددی رئیس اداره برق شهرستان و افتخاری رئیس اداره گاز شهرستان حضور داشتند و به سوالات مردم پاسخ گفتند.
فرماندار شهرستان آوج در بدو ورود به دهستان خرقان شرقی از پروژه زیرسازی و آسفالت روستای مصرآباد بازدید کرد.