رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه شورای اداری بخش خرمدشت با حضور رضا طاهری فرماندار تاکستان


19 تير, 1398 - 22:22 -- روابط عمومی فرم...

جلسه شورای اداری بخش خرمدشت با حضور رضا طاهری فرماندار تاکستان

‍شورای اداری بخش خرمدشت به ریاست طاهری فرماندار و با حضور موسویِ والا بخشدار ، حجت الاسلام موسوی امام جمعه خرمدشت ، عمویی رییس حوزه قضایی و روسای ادارت بخش در بخشداری خرمدشت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

شورای اداری بخش خرمدشت به ریاست طاهری فرماندار و با حضور موسویِ والا بخشدار ، حجت الاسلام موسوی امام جمعه خرمدشت ، عمویی رییس حوزه قضایی و روسای ادارت بخش در بخشداری خرمدشت برگزار گردید.

طاهری فرماندار در ابتدای جلسه ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تبریک پیشاپیش ولادت امام رضا بیان نمود : از زمانی که مسئولیت فرمانداری را عهده دار شده ام یازدهمین حضورم در این بخش می باشد که از ۲۳ روستای این بخش تعداد ۱۹ روستا را از نزدیک بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفته ام.

طاهری در ادامه به ظرفیت های صنعتی و کشاورزی بخش خرمدشت اشاره کرد و اظهار داشت  : خوشبختانه بخش خرمدشت با دارا بودن شهرک صنعتی ،سد نهب و شهرک گلخانه ای ۱۱۰۰ هکتاری از پتانسیل بسیار بالایی در زمینه صنعتی و کشاورزی می باشد .

وی گفت : احداث کانال های انتقال اب سد نهب ، کلنگ زنی شرکت ها در شهرک صنعتی و بازگردندان شرکت های تعطیل به چرخه تولید و همچنین اماده کردن زیرساخت های شهرک گلخانه ای که بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور می باشد از جمله فعالیت هایی است که دولت در بخش خرمدشت به مرحله اجرا در آورده است .


طاهری با اشاره به حضور استاندار در بخش خرمدشت گفت : با حضور استاندار در شهرک صنعتی خرمدشت طرح صنعتی ۷۳ هکتاری با ظرفیت تولید ۱۵۰۰۰۰ تن در سال کلنگ زنی شد که در فاز اول برای ۶۰۰ نفر ایجاد شغل خواهد نمود.