رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زاهدی استاندار قزوین از چهار واحد تولیدی در تاکستان بازدید کرد


16 تير, 1398 - 16:12 -- روابط عمومی ۲

زاهدی استاندار قزوین از چهار واحد تولیدی در تاکستان بازدید کرد

استاندار قزوین به همراه معاون سیاسی استاندار و سرپرست معاونت اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران استانی از چهار واحد تولیدی در شهرستان تاکستان بازدید کرده و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین به همراه حبیبی معاون سیاسی استاندار و سرپرست معاونت اقتصادی استانداری و جمعی از مدیران استانی از چهار واحد تولیدی در شهرستان تاکستان بازدید کرده و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی، منوچهر حبیبی معاون استاندار قزوین، رضا طاهری فرماندار تاکستان و جمعی از مسئولان نیز در این بازدیدها حضور داشتند.
استاندار قزوین در گام نخست از یک واحد تولید رنگ‌های ضد حریق در شهرک صنعتی خرمدشت بازدید کرده و برای حل مشکلات گازرسانی، برق و آب آن دستور لازم را صادر کرد.
استاندار همچنین در ادامه از یک واحد تولید کاشی و سرامیک که به دلیل برخی مشکلات و معضلات فعالیت خود را از سال ۹۱ متوقف کرده بود بازدید کرد و با حضور استاندار و هیأت همراه فعالیت آن بعد از هفت سال مجدداً آغاز شد.
این شرکت با ۵۰۰ میلیارد سرمایه گذاری مشکلی در حوزه بازار ندارد و با توجه به تجربه مدیریتی توان صادرات به کشورهای هدف از جمله عراق را دارد.
استاندار همچنین در ادامه کلنگ احداث یک واحد تولیدی در زمینه لوله بدون درز در خطوط نفت و گاز را در شهرک صنعتی خرمدشت به زمین زد.
این واحد تولیدی در زمینه تولید لوله فولادی بدون درز در سایز ۱.۲ الی ۶ اینچ فعالیت داشته و ظرفیت تولید سالانه آن ۱۵۰ هزار تن است.
این طرح با سرمایه گذاری سه هزار میلیارد ریال ظرف ۲۰ ماه به بهره برداری رسیده و در فاز اول برای ۶۰۰ نفر اشتغال مستقیم داشته و برای چهار هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد کرد.
استاندار در پایان سفر یک روزه خود به شهرستان تاکستان از یک واحد صنعتی در زمینه تولید انواع روغن خوراکی و یک شرکت تولید کننده انواع پارچه ضخیم مستقر در شهرک صنعتی حیدریه بازدید کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.