رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سفر رئیس جمهوری به قزوین،قدرت بسیج عمومی حامیان دولت را به خوبی نشان داد


22 مهر, 1395 - 13:56 -- روابط عمومی 3
رئیس کارگروه اطلاع رسانی و تبلیغات سفر رئیس جمهور به قزوین:

سفر رئیس جمهوری به قزوین،قدرت بسیج عمومی حامیان دولت را به خوبی نشان داد

رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات سفر ریاست جمهوری به استان قزوین گفت: سفر اخیر دولت تدبیر و امید به استان قدرت و توان بسیج عمومی و نرم افزاری حامیان دولت را به خوبی ترسیم کرد و نشان داد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

نصرت الله علیرضایی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در خصوص استقبال گرم و پرشور مردم از سفر رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به استان قزوین، افزود: گروه ها، اقشار، شخصیت ها، گروه های مرجع، نمایندگان خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، استاندار، فرمانداران،شهرداران، بخشداران و دهیاران، تشکل ها، رسانه های جمعی و رونامه نگاران، اصحاب فرهنگ و هنر و توده های مختلف مردم برای استقبال گرم از خادم ملت حماسه ای ملی را آفریدند.
وی ادامه داد: این استقبال باشکوه موجب شد رئیس جمهوری و هیات همراه با خاطره ای خوش قزوین را ترک و دستاوردها و نتایج مثبتی را نیز برای استان به تصویب برسانند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین با اشاره به ویژگی های این سفر، یادآور شد: تنوع و تکثر جمعیت استقبال کننده و رنگین کمان اقشار مختلف دانشجویان، دانش آموزان، کارگران، ایثارگران، خانواده معظم شهدا و روحانیون شور و نشاط بی نظیری را در مراسم استقبال ایجاد کرده بودند.
علیرضایی ادامه داد: استقبال از دولت تدبیر و امید در جامعه سیاسی، فضای کسب و کار و محیط های فرهنگی و اجتماعی استان این باور را تقویت کرد که هرکجا مردم صداقت و پیگیری مسئولان را مشاهده نمایند با حضور خود از خدمتگزاری آنها قدردانی می کنند.
وی با بیان اینکه شخص رئیس جمهور در چند نوبت از حضور پررنگ مردم قزوین در مراسم استقبال تقدیر و تشکر کردند، افزود: دکتر احمدی مشاور معاون اجرایی ایشان نیز در جلسه ای اعلام کردند که این شهر رتبه نخست را در مراسم استقبال از رئیس جمهوری و هیات همراه به دست آورده تا جایی که در کشور بی نظیر بود.
رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات سفر ریاست جمهوری به استان قزوین، ادامه داد: اگرچه این سفر، سی و یکمین سفر رئیس جمهوری و بیست و نهمین سفر استانی ایشان بود اما دستاوردهای فراوانی را برای منطقه به همراه داشت.
به گفته نصرت الله علیرضایی، این استقبال نشان داد مردم، دولت و خدمات آن را تحلیل می کنند و به ظرفیت ها و شرایط خاص آن در کشور شناخت کامل داشته و تحت تاثیر تخریب و هجمه مخالفان وی قرار نمی گیرند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین یادآور شد: این سفر قدرت بسیج اجتماعی و نرم افزاری حامیان دولت را، به ویژه در حوزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نشان داد به گونه ای که مردم به صورت خود جوش و علاقه مند خدمات دولت را تبیین و به سئوال و ابهام ها در این زمینه پاسخ می دادند.
وی ادامه داد: در این سفر همچنین از نظر تبلیغات محیطی هیچ گونه افراطی صورت نگرفت و از بمباران تبلیغاتی و تحریک مردم با تبلیغات اغراق آمیز پرهیز شد تا مردم خود، با تبلیغات در حد معمول و از طریق فضاهای مجازی در این زمینه آگاه شوند.
رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات سفر ریاست جمهوری به استان قزوین ضمن تقدیر و تشکر از نقش رسانه ها و روابط عمومی ها در این سفر، گفت: این بخش نیز در فضاسازی برای استقبال و بسیج عمومی مردم سنگ تمام گذاشته و با انتشار فهرست خدمات دولت در شبکه های مجازی در قالب پوستر و اینفوگرافیک، نقش به سزایی را در این زمینه ایفا کردند.
علیرضائی ادامه داد: ایجاد وحدت و انسجام میان گروه ها، جریان ها و شخصیت های مهم و ذی نفوذ استان از دیگر ویژگی های این سفر بود که از تحلیل درست مردم و مسئولان به دست آمد که باید در پاسداشت آن تلاش شود.
وی در پایان افزود: کلیدواژه های امید، اعتدال، جذب سرمایه گذاری، استفاده از ظرفیت و توان بخش خصوصی، قانونمداری، سعه صدر ، اخلاق مداری و انصاف مهمترین مفاهیمی بود که رئیس جمهوری در نشست های مختلف به آنها اشاره کرده و باید توسط سایر جریان ها، احزاب و شخصیت ها مورد تاکید قرار گیرد.