رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تبیین دستاوردهای دولت در سایه تعامل با گروه های مرجع


20 مرداد, 1395 - 19:07 -- عابدی
علیرضایی:

تبیین دستاوردهای دولت در سایه تعامل با گروه های مرجع

مدیر کل روابط عمومی استانداری گفت : مدیران و مسئولان استانی در خصوص تبیین دستاوردها و خدمات دولت باید با گروهای مرجع نظیر احزاب و تشکلهای سیاسی، اصحاب رسانه و رونامه نگاران، استادان دانشگاه و سازمان های مردم نهاد تعامل نزدیکی داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مدیر کل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: طبق بخشنامه دریافتی باید همه مدیران و مسئولان در جهت انتشار دستاوردها و خدمات دولت با رسانه های جمعی بیشترین تعامل را داشته باشند.

نصرت الله علیرضائی مدیر کل روابط عمومی استانداری در جلسه بزرگداشت هفته دولت در استان با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و همچنین تبریک هفته کرامت و دولت افزود: هفته دولت نمادی است تا خدمات دولت در طی سال به تصویر کشیده شده و همچنین از کارکنان خدوم دولت تقدیر صورت گیرد.

وی ادامه داد: طبق بخش نامه ارسالی از سوی شورای دولت همه مدیران استانی موظف شده اند در راستای اطلاع رسانی خدمات و دستاوردهای دولت با رسانه های جمعی و جراید تعامل حداکثری داشته باشند. 

رییس شورای روابط عمومی های استان افزود: از سوی دیگر طبق همین بخشنامه مدیران و مسئولان استانی باید با گروهای مرجع نظیر احزاب و تشکلهای سیاسی، اصحاب رسانه و رونامه نگاران، استادان دانشگاه و سازمان های مردم نهاد تعامل داشته باشند و با ارتباط تنگاتنگ در خصوص انتشار دستاوردها و خدمات دولت اقدام کنند.

وی با اشاره به بزرگداشت شهدای دولت گفت: باید برای پاسداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجائی و باهنر مراسمی در خور شان این شهیدان برگزار کرده و در خصوص شخصیت و سجایای اخلاقی این شهیدان داد سخن گفته شود.

علیرضایی ادامه داد: همچنین در بخش نامه ارسالی شورای دولت بر پاسخگویی و شفافیت عملکرد مدیران و بر مشارکت نخبگان جامعه و پرهیز از هزینه های اضافی در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل تاکید شده است.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: طرح های دولت برای افتتاح در هفته دولت در حال جمع بندی است و همچنین گزارش عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید در حال تدوین بوده تا در هفته دولت منتشر گردد.