رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روابط عمومی ها در اطلاع رسانی از خدمات دولت اهتمام جدی داشته باشند


18 مرداد, 1395 - 15:54 -- روابط عمومی 1
رییس شورا و هسته مرکزی روابط عمومی های استان:

روابط عمومی ها در اطلاع رسانی از خدمات دولت اهتمام جدی داشته باشند

ضرورت فرهنگ سازی از اهداف اقتصاد مقامتی
رییس شورا و هسته مرکزی روابط عمومی های استان گفت: روابط عمومی ها در اطلاع رسانی از خدمات دولت تدبیرو امید، اهتمام جدی داشته باشند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"نصرت الله علیرضایی" درهمایش شورای هماهنگی روابط عمومی های استان که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری تشکیل شد با بیان این مطلب ادامه داد:خدمات دولت تدبیرو امید تدوین و با هدف اطلاع رسانی در قالب بروشور و کتاب به مناسبت هفته دولت به چاپ خواهد رسید.
مدیرکل روابط عمومی استانداری افزود:مسئولان روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان عملکرد سه ساله دولت تدبیرو امید را در قالب گزارش تدوین و هر چه سریع تر به روابط عمومی استانداری برای جمع بندی نهایی ارسال کنند.
دبیر شورای اطلاع رسانی استان در ادامه با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل،افزود:فرهنگ سازی و ایجاد حساسیت عمومی در اجرایی کردن اهداف اقتصاد مقاومتی مهم ترین امری است که توسط روابط عمومی ها در اطلاع رسانی می بایست مد نظر جدی قرار گیرد.
علیرضایی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد:روابط عمومی ها در اطلاع رسانی از خدمات دولت اهتمام جدی داشته باشند و در فضای آرام با برخوردی توام با دوستی و صمیمیت ،پاسخگویی مناسب به ارباب رجوع  را مدنظر قرار دهند.
وی تاکید کرد:همزمان با آغاز هفته دولت گزارشی از پروژه های مهم و قابل اجرا در استان توسط روابط عمومی دستگاههای اجرایی در قالب بنرهایی تهیه و با هدف اطلاع رسانی از خدمات دولت در مقابل درب ورودی ادارات نصب گردد تا مردم در جریان خدمات دولت قرار گیرند.
وی برگزاری مراسم روز کارمند و تجلیل از کارمندان نمونه،اطلاع رسانی فعال و مستمر از خدمات عمومی دررسانه ها،شبکه های مجازی و اجتماعی،برگزاری نشست خبری مدیران در هفته دولت با هدف ارایه گزارش و پاسخگویی و دیگر فعالیت ها ی خلاقانه در راستای اطلاع رسانی مناسب و تنویر افکار عمومی را از اقداماتی برشمرد که می بایست توسط مسئولان روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان مدنظر قرار گیرد و اجرایی گردد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری افزود:قرار است در هفته ی دولت امسال، تور رسانه ای از خبرنگاران داخلی و خارجی به استان ها ی کشور اعزام شوند و ما نیز آمادگی استان را برای حضور و اطلاع رسانی از افتتاح و راه اندازی 7 پروزه ملی استان در هفته دولت توسط  این تور خبری در استان به شورای اطلاع رسانی دولت اعلام کرده ایم لازم است تمهیدات لازم در دستگاههای اجرایی برای این امر فراهم  گردد.
وی دربخش دیگری از سخنان خود درخصوص نحوه ی انتخاب اعضای شورا وهسته مرکزی روابط عمومی های استان نیزگفت:هدف از تشکیل شورا و هسته مرکزی روابط عمومی های استان انتخاب تیمی فعال از متخصصان امر اطلاع رسانی بود تا با تشریک مساعی،همفکری و هم افزایی به تدوین سیاست گذاری ها،برنامه ریزی مناسب در راستای تقویت اطلاع رسانی و نهایتا ارزیابی عملکرد روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان بپردازند.