رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دهیاران , همراه و بازوی دولت در توسعه پایدار روستاها هستند


15 تير, 1395 - 12:45 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار قزوین در نشست صمیمی دهیاران بخش مرکزی قزوین در روز دهیار :

دهیاران , همراه و بازوی دولت در توسعه پایدار روستاها هستند

سید علی موسوی فرماندار قزوین با تبریک روز دهیار و تقدیر از عملکرد آنها , دهیاران را همراه دولت در رسیدن به توسعه پایدار روستایی دانست .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قزوین ،

همزمان با چهاردهم تیرماه نشست صمیمی دهیاران و کارمندان فرمانداری و بخشداری مرکزی قزوین با تکریم روز دهیار با حضور حضرت حجه الاسلام و المسلمین موسوی موینی امام جمعه شهر محمدیه , سید علی موسوی فرماندار قزوین , مرتضی علیخانی بخشدار مرکزی قزوین و معاونین فرماندار به صرف افطار برگزار شد .

بخشدار مرکزی قزوین  با تبریک روز دهیار و تقدیر از تلاش مستمر دهیاران در اجرای مصوبات و امور روستایی , آنها را مدیران روستایی معرفی کرد که تلاش می کنند تا با ارایه خدمات عمرانی و عمومی موجبات آبادانی روستاها را فراهم کنند.

ایشان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در اجرای اقتصاد مقاومتی , ایجاد اشتغال را از اولویت های مدیریت روستایی دانست و گفت : برای تحقق این مهم تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال زایی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

در ادامه سید علی موسوی فرماندار قزوین نیز با تبریک روز دهیار , توجه آنها را به سیاست های اقتصادی و توسعه ای دولت تدبیر و امید جلب کرد و گفت : برای رسیدن به اقتصاد مدبرانه و هوشمندانه لازم است تا اقتصاد مقاومتی در عمل و اجرا نیز با همیاری همه خصوصا مردم اجرایی شود و دهیاران لازم است تا در این زمینه روشنگری نمایند .

ایشان دهیاران را منتخب شورای اسلامی در رسیدن به توسعه پایدار دانست و گفت : دولت افتخار دارد که همواره پشتیبان شوراهای اسلامی و دهیاران است و بر همین اساس شما دهیاران همراه و بازوی توانمند دولت در ارتقای سطح کیفی روستا ها هستید و لازم است تلاشتان را در تحقق این امر بیش از پیش نمایید .

پیش از افطار , نماز مغرب و عشا به امامت حضرت حجه الاسلام و المسلمین موسوی موینی امام جمعه شهر محمدیه اقامه شد و سپس مهمانان روزه خود را در سفره ساده و صمیمی باز کردند .