رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مبنای کار دولت عقلانیت و صداقت است


16 بهمن, 1394 - 17:28 -- عابدی
استاندار قزوین در جمع مردم رودبار الموت غربی ؛

مبنای کار دولت عقلانیت و صداقت است

استاندار قزوین در جمع مردم رودبار الموت غربی گفت : مبنای کار دولت در اداره امور عقلانیت ، صبر و حوصله ، منطق و صداقت در تعامل با مردم است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

به نقل از روابط عمومی بخشداری رودبارالموت غربی ، در سفر امروز استاندار قزوین به بخش رودبار الموت غربی معاونان سیاسی و امنیتی استانداری ، فرماندار قزوین و جمعی از مدیران کل حضور داشتند.

  فریدون همتی که صبح امروز به مناسبت ایام دهه مبارک فجر به بخش رودبار الموت غربی سفر کرده بود در سالن اجتماعات شهر رازمیان اظهار داشت : دشمن که از موفقیت روزافزون ملت ایران  و بالندگی  انقلاب اسلامی به هراس افتاده است هر روز با توطئه های جدید در منطقه در پی کارشکنی در مسیر توسعه ملت ایران است اما دولت تدبیر و امید با تاسی از رهنمود های مقام معظم رهبری و آرمانهای انقلاب مبنای امور را صداقت با مردم ، عقلانیت و کار کارشناسی قرار داده و در عرصه جهانی با عزت و اقتدار از منافع ملی دفاع می کند. 

استاندار قزوین در ادامه با اشاره به موفقیت های دولت تدبیر و امید در موضوع هسته ای اظهارداشت : اگر امروز توطئه دشمن به نتیجه نرسیده است ، موضوع هسته ای ، حقوق بشر و دروغ تروریست را بهانه می کند اما به لطف خدا و حضور قاطعانه مردم در حمایت از رهبری نظام ، دولت تدبیر امید در مذاکرات هسته ای دستاوردهای بزرگی برای ملت ایران و در تاریخ سیاسی جهان رقم زد. 

همتی ادامه داد : در مذاکرات هسته ای اخیر دشمن با به رسمیت شناختن حق هسته ای ملت ایران مجبور به عقب نشینی شد و تحریم های ظالمانه آنان به تاریخ پیوست. 

وی تاکید کرد : این موفقیت ها با دعای خیر مردم و نثار خون هزاران شهید دوران دفاع مقدس و با تاسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری حاصل شده است. 

استاندار قزوین همچنین با اشاره به اینکه به برکت انقلاب اسلامی امروز ملت ایران در عرصه جهانی دارای شان و جایگاه والایی است تصریح کرد : ملت ایران با اعتقاد به اینکه شان و جایگاهی بالاتر از این دارند که بیگانگان به آنان زور بگویند و به آنان اهانت کنند و منابع آنان را غارت کنند به رهبری امام خمینی رحمه الله علیه قیام کردند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید. 

 همتی در بخش دیگری ازسخنانش با اشاره به موقعیت ویژه کشاورزی وگردشگری منطقه الموت گفت : امروز شما کشاورزان و ساکنان روستاها سنگررا حفظ کرده اید و در مسیر تحقق توسعه اقتصادی کشورتلاش می کنید. 

استاندار قزوین افزود : دولت اولویت های ویژه ای پیش بینی کرده است تا کشاورزان را در سنگر تولید حفظ کنند و این موضوع به دغدغه ای جدی برای مسولان تبدیل شده است. 

اکبر رحمتی سرپرست بخشداری الموت غربی هم در ابتدای این مراسم با ارائه گزارشی ضمن اشاره به موقعیت ویژه گردشگری منطقه رودبارالموت غربی گفت : پرآبترین رودخانه و چشمه های آب استان ، غارهای طبیعی و وجود قلعه لمبسر، بخش الموت غربی را به یکی از مناطق مستعد برای جذب گردشگران تبدیل کرده است. 

سرپرست بخشداری رودبار الموت غربی افزود : همچنین بخش رودبارالموت غربی از نظر تولید محصولات کشاورزی نظیر ذغال اخته ، گیلاس ، فندق و گل گاو زبان از مهم ترین مناطق کشور محسوب می شود و امید است با پیش بینی برنامه های لازم و راه اندازی صنایع فراوری محصولات کشاورزی زمینه رشد و توسعه روز افزون این منطقه فراهم شود. 

رحمتی از پروژه گازرسانی به منطقه الموت و احداث جاده قزوین - الموت - کلاچای به عنوان دو پروژه مهم در دست اجرا این منطقه یاد و اضافه کرد : صعب العبور بودن و پراکندگی روستاها خدمات رسانی به این منطقه را با مشکل مواجه کرده است که امیدواریم با اختصاص اعتبارات کافی زمینه  آسفالت راههای روستایی و افزایش ارائه خدمات مناسب به مردم فراهم شود. 

به گفته ی سرپرست بخشداری رودبار الموت غربی این منطقه با 101 روستا و 58 دهیاری هم اکنون دارای 15 هزار نفر جمعیت است. 

حجت الاسلام عمران رضایی دبیر شورای روحانی بخش رودبار الموت غربی هم در این مراسم در سخنانی خدمت رسانی به مردم در مناطق کمتر توسعه یافته را از مهم ترین اهداف انقلاب اسلامی دانست و خواستار افزایش تعامل مسولان و مردم به منظور رشد و توسعه منطقه شد.