رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

راهنمای سرمایه گذاری

راهنمای سرمایه گذاری

بسمه تعالی
استان زرخیز قزوین به عنوان یکی از مناطقی که دارای فرصت ها و مزیت های کم نظیری برای سرمایه گذاری در حوزه های گوناگون است می تواند مورد توجه ویژه کارآفرینان و علاقمندان به سرمایه گذاری قرار گیرد .
   این استان به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی خود در مسیر مهمترین شاهراه ترانزیتی بین المللی کشور واقع شده است و نقطه اتصال کریدور غرب به شرق و جنوب غربی به شمال شرقی کشور می باشد. علاوه براین  نزدیکی به تهران به عنوان اصلی ترین بازار انبوه کشور و هسته متراکم جریان مالی و تجاری ایران فرصت بی نظیری را برای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در قطبی که به لحاظ منابع انسانی و طبیعی از غنی ترین استان های کشور محسوب می شود فراهم آورده است.
   دشت حاصلخیز قزوین به عنوان مهمترین دشت کشاورزی کشور ، توانمندی ها و جاذبه های عالی گردشگری به عنوان یک مزیت رقابتی کمتر استفاده شده ، ترانزیت ، با توجه به موقعیت بسیار خاص جغرافیایی استان ، اقتصاد دانش بنیان با توجه به تمرکز مراکز متعدد و موفق علم و تکنولوژی در این خطه ، صنعت مدرن به عنوان مزیت نسبی اصلی استان ، محصولات ارگانیک و گیاهان دارویی ، سرمایه گذای در تولید و صادرات محصولات مغزافزاری و بسیاری دیگر از موضوعات قابل طرح ، از فرصت ها و مزیت های مورد توصیه برای سرمایه گذاری می باشد.
  درراستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و با علم به این مزایا و فرصت های کم نظیر و برای فعلیت بخشیدن به این قابلیتها،  اداره کل جذب و حمایت  از سرمایه گذاری استانداری قزوین در آغازین روزهای سال 1395 تاسیس شد و هم راستا و هم افزا با دیگر نهادهای مسئول تلاش می کند بهترین حمایت ها را جهت تسریع در فرآیند شروع و توسعه کسب و کار و حمایت از سرمایه گذاریهای انجام شده در اختیار علاقمندان به سرمایه گذاری قرار دهد.
  یکی از اهداف این دفتر ارایه اطلاعات لازم  با قید شفافیت ، عدالت و توازن به کلیه علاقمندان امر سرمایه گذاری اعم از داخلی، خارجی و خرد و کلان است.
  تارنمای حاضر تلاشی دراین راستاست و قطعا در آینده و به صورت مستمر اطلاعات مندرج دراین سایت به عنوان یک منبع معتبر و مورد اعتماد ، تکمیل و به روز رسانی خواهد شد.
لذا ضمن دعوت برای بازدید از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری ، تقاضا  می کنیم  نظرات و پیشنهادات خود را جهت تکمیل و به روز رسانی سایت به پست الکترونیک این اداره کل به نشانی jazb.sarmayeh.qz@gmail.com  ارسال فرمایید.
عبدالمحمد زاهدی
استاندار و رییس مرکز
خدمات سرمایه گذاری استان قزوین
بهنام ملکی
مشاور استاندار و مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری

مناقصه ها و اعلانات در تارنمای رایزنی بازرگانی سفارت ایران در کابل :