رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


4 تير, 1396 - 11:18 -- فرمانداری بوئین...
بخشداری شال

همزمان با هفته قوه قضائیه، بخشدارشال به همراه شهردار واعضای شورای اسلامی شهرشال، با رییس حوزه قضایی این بخش دیدار کردند .


4 تير, 1396 - 09:30 -- روابط عمومی فرم...
معاون فرماندار البرز:

معاون فرماندار البرز گفت : بانوان می بایست نگاه خود را به زندگی و نحوه اداره آن تغییر دهند .


4 تير, 1396 - 07:53 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز :

فرماندار البرز گفت: با ساماندهی فرایند جمع آوری زکات فطره توسط نهادهای حمایتی نیازمندان بیشتری از خیرات مردم بهره مند می شوند .3 تير, 1396 - 15:00 -- روابط عمومی فرم...
زرآبادی نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی

زرآبادی نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان اظهار کرد: شهرستان آبیک در حوزه بهداشت و راه با مشکلات متعددی مواجه است و رفع این مشکلات باید در اولویت قرار گیرد؛ به شهرستان آبیک نسبت به شهرستان‌های دیگر در برهه‌هایی نگاه لازم نشده است.


3 تير, 1396 - 14:34 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار آبیک

علی رحمانی در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان آبیک اظهار کرد: اعتبارات اختصاص داده شده به شهرستان نسبت به سال گدشته 33% افزایش داشته و در مجموع اعتبارات فنی و اعتباری استان ، توزیع متوازن و 3درصد نفت و گاز اختصاص داده شده بالغ بر سیصد و ده میلیارد ریال می باشد


3 تير, 1396 - 14:29 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

به مناسبت هفته قوه قضائیه فرماندار ،امام جمعه واعضای شورای تامین شهرستان بوئین زهرا با حضور در دادگستری با دادستان این شهرستان دیدار کردند.


3 تير, 1396 - 13:35 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار البرز گفت: انتظار می رود مدیران دستگاه های اجرایی جذب اعتبارات ردیفهای ملی را با قدرت دنبال کنند .


3 تير, 1396 - 09:45 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

مهندس قاسمی طی پیامی ازحضور گسترده و پر شور مردم انقلابی و فهیم شهرستان بوئین زهرا تقدیر کرد.


3 تير, 1396 - 09:01 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار قزوین:

رژیم غاصب نتوانسته قلب جهان اسلام را از طپش باز دارد
فرماندار شهرستان قزوین گفت: راهپیمایی روز قدس پیام خود را به خوبی به جهانیان منتقل کرد و به آنان نشان داد که ملت مسلمان ایران با اتحاد و همبستگی موجب انسجام داخلی شده و نمی‌گذارد آمریکا و اسرائیل جنایتکار در منطقه جولان دهند.


3 تير, 1396 - 08:59 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار تاکستان

با حضور مهندس سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان به همراه آیت الله اسلامی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان در خبرگان رهبری ،حاج بهمن طاهرخانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری و همچنین جمعی از مسئولین و کارکنان ادارات و اقشار مختلف مردمی در راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند.


2 تير, 1396 - 15:17 -- روابط عمومی فرم...

علی اکبرسلیمانی فرماندارشهرستان آوج همراه وهمگام با اقشارمختلف مردم درشهرهای آوج وآبگرم درراهپمایی روز جهانی قدس شرکت کرد.


2 تير, 1396 - 13:13 -- روابط عمومی فرم...

علی رحمانی فرماندار شهرستان آبیک با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسه آفرین آحاد مختلف مردم شهرستان بویژه روحانیت معزز، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، مسئولان دستگاههای اجرایی و مردم همیشه در صحنه شهرستان در راهپیمایی روز قدس، تقدیر و تشکر نمود.


1 تير, 1396 - 21:50 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان تاکستان

مهندس طاهرخانی با صدور پیامی از همه مردم روزه دارو فهیم شهرستان تاکستان خواست با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن گرامی‌داشت این روز، همراهی و همدلی خود، درسی و هشتمین سالروز نام گذاری اخرین جمعه ماه رمضان "روزقدس" را اعلام کنند.


1 تير, 1396 - 20:00 -- روابط عمومی فرم...
بخشدار مرکزی البرز:

بخشدار مرکزی البرز گفت: روز قدس روز همبستگی امت بزرگ اسلام در مقابل جبهه استکبار است.


1 تير, 1396 - 19:38 -- روابط عمومی فرم...
مهدی رحمانی

به حول قوه الهی شاهد روزی خواهیم بود که همه سرزمین فلسطین متعلق به همه مردم فلسطین خواهد شد و دنیای اسلام به ابتکار یگانه مرد تاریخ حضرت امام ره در محو شدن صهیونیست در عرصه گیتی آفرین خواهد گفت..


1 تير, 1396 - 14:46 -- روابط عمومی فرم...
علی اکبر رشوند

بارزترین ثمره ی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره)،استکبارستیزی ، دفاع از هویت اسلامی فلسطین به عنوان قبله گاه اول مسلمین جهان و مبارزه با تروریست هست .


1 تير, 1396 - 14:13 -- روابط عمومی فرم...
صالحی بخشدار خرمدشت

دکتر صالحی بخشدارخرمدشت با صدورپیامی به مناسبت فرارسیدن روز قدس از مردم را به حضور پرشکوه و گسترده،در این روزدعوت نمود ،


1 تير, 1396 - 11:07 -- فرمانداری بوئین...
بخشداری شال

بخشدارشال با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس، از مردم بخش شال دعوت کرد تا بار دیگر با حضوری پرشورتر از سال های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس،همبستگی و همدلی خود را در دفاع از قدس عزیز و مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.


1 تير, 1396 - 09:09 -- فرمانداری بوئین...
بخشداری شال

جلسه هماهنگی روز قدس در سالن جلسات بخشداری شال با حضور مسئولین ادارات بخش شال برگزار شد.

صفحه‌ها