رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

خبر فرمانداری ها


1 مهر, 1398 - 13:44 -- روابط عمومی فرم...

همزمان با اولین روز از آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس،صبح امروز در مراسمی باحضور بخشدار بشاریات، زنگ مهر و مقاومت در مدرسه ریحانه خاکعلی طنین انداز شد.


1 مهر, 1398 - 13:39 -- روابط عمومی فرم...
با ریاست فرماندار شهرستان آبیک برگزار شد:

شهرام احمد پور فرماندار شهرستان آبیک در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر این شهرستان اظهار کرد: نگاه مسئولین به بحث مبارزه با مواد مخدر باید نگاه تکلیفی باشد.


1 مهر, 1398 - 13:37 -- روابط عمومی فرم...
با حضور اخلاقی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان آبیک برگزار شد:

با حضور اخلاقی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان آبیک، مراسم بزرگداشت روز سرباز در محل سالن شهید آوینی برگزار شد.


1 مهر, 1398 - 13:35 -- روابط عمومی فرم...
در اولین روز از ماه مهر در شهرستان آبیک برگزار شد:

با حضور احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید در محل مدرسه شهید بابایی شهرک شهید فلاحی آمادگاه برگزار شد.


1 مهر, 1398 - 08:19 -- روابط عمومی فرم...
با حضور طاهری فرماندار تاکستان

مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه خواهران (ایمانیه) شهرستان تاکستان برگزار شد.


1 مهر, 1398 - 08:15 -- روابط عمومی فرم...
در اولین روز از هفته دفاع مقدس

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس طاهری فرماندار تاکستان به همراه صالحی معاون سیاسی ،حیدری فرمانده سپاه، عزیری فرمانده نیروی انتظامی ،صادقی بخشدار مرکزی ،شهرداران و روسای ادارات با حضور در دفتر امام جمعه با آیت الله اسلامی دیدار و گفتگو نمودند.31 شهريور, 1398 - 17:36 -- روابط عمومی فرم...

همزمان با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت رشادت‌های ملت ایران در دوران حماسه و ایثار، عناوین مختلفی از برنامه ها در شهرستان البرز اجرا شد .


31 شهريور, 1398 - 15:07 -- روابط عمومی فرم...
با ریاست اخلاقی معاون هماهنگی و برنامه ریزی امور عمرانی فرماندار شهرستان آبیک برگزار شد:

با ریاست اخلاقی معاون هماهنگی و برنامه ریزی امور عمرانی فرماندار شهرستان آبیک جلسه بررسی و رفع مشکلات حوزه آبیاری نوین این شهرستان برگزار شد.31 شهريور, 1398 - 15:00 -- روابط عمومی فرم...
فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران:

امیر یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که صبح امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان آبیک برگزار شد، تصریح کرد: طومار هر بیگانه ای را در هم خواهیم پیچید و اجازه کوچکترین نفوذ را به دشمنان از جمله آمریکا و اسرائیل نخواهیم داد.


31 شهريور, 1398 - 14:59 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار شهرستان آبیک:

شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان آبیک برگزار شد، تصریح کرد: در جنگ نابرابر هشت ساله با اعتقاد بر داشته ها و باورهای دینی پیروز میدان جنگ حق بر علیه باطل بودیم .


31 شهريور, 1398 - 14:53 -- روابط عمومی فرم...
به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان آبیک برگزار شد:

به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و با حضور امیر قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان در محل آمادگاه اصلی و عمومی این شهرستان برگزار شد.


31 شهريور, 1398 - 14:50 -- روابط عمومی فرم...
با حضور نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت:

داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی به همراه شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک از 7 روستا واقع در بخش مرکزی بازدید و با اهالی این روستا دیدار و گفتگو نمودند.


31 شهريور, 1398 - 10:08 -- روابط عمومی فرم...
در اولین روز از هفته دفاع مقدس

در اولین روز از هفته دفاع مقدس مسئولان شهرستان تاکستان با آیت الله اسلامی امام جمعه و نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند. همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس طاهری فرماندار تاکستان به همراه صالحی معاون سیاسی ، اعضای شورای تامین ، صادقی بخشدار مرکزی ،شهرداران، روسای ادارات با حضور در دفتر امام جمعه با آیت الله اسلامی دیدار و گفتگو نمودند.
30 شهريور, 1398 - 16:57 -- روابط عمومی 3
فرماندارآوج:

فرماندار آوج گفت:یادوراه شهدا تذکری برای احیای ارزش های دفاع مقدس در جامعه است.


30 شهريور, 1398 - 14:01 -- روابط عمومی فرم...
پیام تبریک فرماندار شهرستان آبیک بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس:

دفاع مقدس،رساترین واژه در قاموس ایستادگی ملت قهرمان ماست و بیانگر ایستادگی و مقاومت بیدار دلانی است که هفت شهر عشق را در هشت بهار آزادگی پیمودند.

صفحه‌ها