رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کارنامه عملکرد استان قزوین در امداد رسانی به سیل زدگان رضایت بخش است


18 تير, 1398 - 14:59 -- روابط عمومی 2
مدیر کل مدیریت بحران استان :

کارنامه عملکرد استان قزوین در امداد رسانی به سیل زدگان رضایت بخش است

‍ مدیر کل مدیریت بحران استان در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان اظهار داشت:کارنامه عملکرد استان قزوین در امداد رسانی به سیل زدگان رضایت بخش است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

قدرت اله مهدیخانی مدیر کل مدیریت بحران استان در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان و شهرستان دلفان که با همراهی استاندارمحترم ، معاون امورعمرانی و مدیر کل روابط عمومی صورت گرفت اظهار داشت:شهرستان دلفان از توابع استان لرستان ، یکی از مناطق درگیر در سیلاب فروردین ماه اخیر با حجم خسارات بالاست که عملیات امداد رسانی و بازسازی آن به استان قزوین سپرده شد.
وی افزود : پس از اتمام عملیات لایروبی هم اکنون عملیات بازسازی درحال انجام بوده و اولین واحد مسکونی تکمیل شده نیز تحویل مالک گردید.
مهدیخانی ادامه داد: امداد رسانی توسط دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان قزوین تنها منحصر به شهرستان دلفان در استان لرستان نبوده و علی رغم درگیری گسترده استان قزوین در پدیده سیل، کمکهای قابل توجهی از ناحیه استان برای سایر استانها و شهرستانهای سیل زده که مشتمل بر اعزام نیروهای امدادی، تجهیزات، اقلام زیستی، کمکهای نقدی و...میباشد صورت گرفته است. 
مهدیخانی در این سفر ضمن دیدار با مدیر کل مدیریت بحران استان لرستان به بحث وتبادل تجربیات ودستاوردهای ارزشمند مواجهه با پدیده سیل پرداختند.