رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نمادهای نیمه کاره شهدای گمنام قزوین باید تکمیل شود


23 ارديبهشت, 1398 - 12:02 -- omrani
معاون عمرانی استاندار:

نمادهای نیمه کاره شهدای گمنام قزوین باید تکمیل شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین نصب و تکمیل نمادهای شهدای گمنام را از اولویت استان برشمرد و گفت: باید هرچه سریعتر برای تکمیل این طرح های نیمه کاره در قزوین اقدام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

علی فرخزاد در جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان، تاکید کرد: با توجه به آماده شدن نقشه های اجرایی المان شهدای قزوین از شهرداری و شورای این شهر درخواست می شود تا نسبت به اجرای آنها اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: تخصیص قطعه ویژه ایثارگران در سطح آرامستان های استان از جمله مباحث ضروری است که باید از سوی شهرداری ها با توجه به مقتضیات مناطق خود، مورد پیگیری قرار گیرد.

این مسئول عمرانی با اشاره به گزارش سالانه دهیاری های استان در خصوص آخرین وضعیت گلزار شهدای مناطق، افزود: برهمین اساس کمیته برنامه ریزی شهرستان ها باید ساماندهی گلزارها را از مصوبات اولویت دار خود قرار دهد.

وی ضمن تقدیر از انجام عملیات روشنایی در سطح بسیاری از گلزارها شهدای استان، افزود: باید باقیمانده کار با تامین اعتبارات مورد نیاز توسط بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان مورد پیگیری قرار گیرد.

فرخزاد با بیان اینکه رسیدگی و ساماندهی به امور گلزار شهدا کم اهمیت تر از امامزادگان نیست، تصریح کرد: برای انجام این کار باید با سازماندهی خیران استان و ثبت انجمنی خاص در این موضوع ورود پیدا کرد تا بتوانیم از ظرفیت های موجود به صورت تشکیلاتی بهره مند شویم.

وی همچنین بر احداث ضلع جنوبی دیوار گلزار شهدای قزوین و تسریع در پایان عملیات احداث دیوار مجتمع توانبخشی بنیاد شهید استان در جهان آباد برای افتتاح آن در هفته دولت تاکید کرد.