رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان تاکید کرد.


24 دى, 1397 - 13:53 -- روابط عمومی فرم...
بخشدار بشاریات:

بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان تاکید کرد.

جلسه هماهنگی گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بخش بشاریات به ریاست "معصومه شیشه گرها" بخشدار برگزار شد، وی در این جلسه اظهار کرد: همراهی و مشارکت اقشار مختلف مردم در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی میبایست برجسته تر شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک،

بخشدار بشاریات با اشاره به تقارن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه (س) بیان کرد: جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را در بخش ۲۱ بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد ۱۴ معصوم (ع) خاکعلی با حضور اقشار مختلف مردم، روستاییان، فرهنگیان، خانواده معظم شهدا، برگزار خواهیم کرد که بعد از ایام فاطمیه (س) است.

شیشه گرها افزود: در فضای حساس کنونی که دشمنان انقلاب اسلامی و معاندان در فضای مجازی نوجوانان و جوانان و حتی کودکان را نیز هدف قرار داده اند و برای دلسرد کردن مردم برنامه دارند، تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی،تشریح چرایی انقلاب سال ۵۷ و پاسخ به شبهات نسل جدید بیش از سالهای قبل ضرورت دارد.

وی تشریح خدمات دولت بر اساس واقعیت و دور از ابهام گویی به مردم را نیز در این ایام ضروری اعلام کرد.

بخشدار بشاریات ادامه داد: برای ارایه کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی، از شیوه های مختلف هنری و فرهنگی میتوانیم بهرهمند شویم تا برای نسل جدید تازگی داشته باشد.

وی افزود: حضور اقشار مختلف مردم در برنامه های پیشبینی شده، جشن انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر استمرار حمایت آنان از انقلاب اسلامی و آرمانهایش خواهد بود و بار دیگر با این همراهی ثابت خواهند کرد که مانند سایر صحنه ها همچون دفاع مقدس و... از این آرمانها دفاع خواهند کرد.

بخشدار بشاریات به تشریح برنامه های نکو داشت چهل سالگی انقلاب در بخش پرداخت و افزود:  دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، برپایی جشن مردمی، آذین بندی شهر خاکعلی و روستاها، برگزاری مسابقات ورزشی، پیاده روی خانواده، غبار روبی و گلباران مزار شهدای خاکعلی، برپایی میز خدمت در بخشداری با حضور فرماندار آبیک و مدیران شهرستانی و شرکت در مراسم راهپیمایی یومالله ۲۲ بهمن از برنامه های بخش بشاریات در دهه فجر امسالاست.

در این نشست‌ اعضابه ارائه نظرات و پیشنهادات در خصوص هرچه باشکوه تر برگزاری مراسم نکو داشت چهل سالگی انقلاب اسلامی پرداختند.