رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی نگاهی عدالت محور داشته باشیم


23 دى, 1397 - 14:27 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

در تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی نگاهی عدالت محور داشته باشیم

فرماندار البرز گفت : نگاه عدالت محور در تبیین دستاوردهای نظام ضروری است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" رضا گروسی " فرماندار شهرستان البرز،  در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی شهرستان که با حضور محمدی نماینده مردم قزوین ، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در محل بخشداری مرکزی شهرستان برگزار شد ، گفت : در تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی نگاهی عدالت محور داشته باشیم .

وی ادامه داد: عدالت اجتماعی یکی از دغدغه های موجود در هر جامعه ای است که با توسعه یافتگی ارتباط داشته و میزان درک مدیران و نخبگان جامعه از توسعه یافتگی در تحقق این عدالت تاثیرگذار خواهد بود .

گروسی با بیان دستاوردهای نظام در حوزه سلامت تاکید کرد: پیش از انقلاب تنها تعداد محدودی موسسه جهت ارائه خدمات درمانی بوده اما اکنون این عدد به بیش از دویست موسسه بهداشتی و درمانی در استان  رسیده اما باز هم  دغدغه مند هستیم ، فلذا این دغدغه ها ناشی از عدم رسیدن به  به زبان مفاهمه مشترک است زیرا قطعا امکانات بیشتر و مطلوب تری نسبت به دوران گذشته در اختیارر داریم .
وی تاکید کرد : برای اولین بار ، اولین یونیت دندانپزشکی جهت ارائه خدمات در سطح مدارس شهرستان راه اندازی و در ناحیه شهری مهرگان نیز در آینده نزدیک این امکان  فراهم خواهد شد . 

فرماندار البرز در ادامه با اشاره به مباحث مطروحه در خصوص بیمارستان رحیمیان و تصفیه خانه فاضلاب شهرصنعتی البرز گفت : تمامی موارد با دقت و اولویت در حال پیگیری است و حل این  مشکلات تنها بصورت تخصصی ، فنی و مطابق با قانون قابل حل خواهد بود ، لذا ضروری است با وجود تمامی محدودیتها در جهت هم افزایی با آرامش گام برداریم . 
گروسی  هم چنین با اشاره به  جمعیت برخی روستاهای بخش مرکزی البرز گفت : این روستاها از جمله پیریوسفیان از لحاظ جمعیت نیازمند ارائه خدمات در سطح بطور مثال در بخش مخابرات هستند . 

در پایان این نشست محمدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر پیشرفتهای کشور در حوزه های مختلف از جمله نانو تکنولوژی ،دانش هسته ای و... گفت : در ارائه دستاوردهای نظام نیمه پر لیوان را ببینیم زیرا اکنون علاوه بر شهرها  روستاهای ما در دورترین نقاط نیز از نعمت خدماتی همچون ، آب و برق و راه روستایی برخوردار هستند و این مهم دستاورد   نظام جمهوری اسلامی است .