رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نقش کشاورزان تاکستانی در امنیت غذایی کشور قابل تقدیر است


23 دى, 1397 - 08:52 -- روابط عمومی فرم...
مبیّن سرپرست فرمانداری تاکستان:

نقش کشاورزان تاکستانی در امنیت غذایی کشور قابل تقدیر است

حضور مبیّن سرپرست فرمانداری تاکستان به همراه طاهرخانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، بازیار بخشدار مرکزی و روسای ادارات در مراسم تجلیل از کشاورزان و بهره برداران نمونه شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان

مبیّن سرپرست  فرمانداری تاکستان در مراسم تجلیل از کشاورزان نمونه شهرستان تاکستان گفت: نقش ارزنده کشاورزان تاکستانی در تولید محصولات کشاورزی در امنیت غذایی کشور قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه اهمیت غذایی در حال حاضر یکی از مهمترین مباحث روز است افزود: شهرستان تاکستان با داشتن ظرفیت های گوناگون و قطب مهم کشاورزی نه تنها در استان بلکه در کشور است.

وی گفت: خوشبختانه طی سالهای گذشته در این شهرستان اقدامات مناسبی در جهت داربستی کردن باغات ، آبیاری قطره ای ، اصلاح نباتات و همچنین مزارع گلخانه ای صورت گرفته که جای امیدواری دارد.

مبیّن با بیان اینکه سرمازدگی فروردین سال جاری حدود دو هزار میلیارد خسارت به کشاورزان وارد کرده گفت : از مجموعه جهاد کشاورزی انتظار می رود در هر شرایطی در کنار مردم بوده و به مشکلاتشان رسیدگی نمایند.

وی در پایان با بیان اینکه متأسفانه بانک ها کمترین همکاری را با کشاورزان دارند افزود: صندوق بیمه استان باید پاسخگوی کشاورزانی که در این حوزه آسیب دیده اند ، باشد و به جبران خسارت کشاورزان بپردازد.

در پایان مراسم از 20 کشاورز نمونه تجلیل شد.