رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

هیچ انقلابی مردمی تر از انقلاب اسلامی وجود نداشته است


21 دى, 1397 - 16:04 -- روابط عمومی فرم...
زاهدی استاندار قزوین:

هیچ انقلابی مردمی تر از انقلاب اسلامی وجود نداشته است

زاهدی استاندار قزوین در سخنرانی بین صلاتین نماز جمعه امروز شهر آبیک ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار کرد: در پیروزی انقلاب همه اقشار به سهم خود نقش داشته اند و این حمایت مقطعی نبوده و مختص زمان خاصی نیست هر زمان نیاز بوده مردم با جان و دل در صحنه های مختلف حضور داشته اند از جمله در طول هشت سال دفاع مقدس.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آبیک ،

نماز جمعه امروز شهر آبیک با حضور زاهدی استاندار قزوین، احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، سید قریش موسوی مشاور استاندار در امور روحانیون و نماز استان، رجبی معاون عمرانی، اخلاقی بخشدار، مردم ولایتمدار در مسجد ولیعصر( عج ) شهر آبیک برگزار شد.

زاهدی استاندار قزوین در سخنرانی بین صلاتین نماز جمعه امروز شهر آبیک ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار کرد: خداوند این توفیق را به ما داده است که شاهد پایان چهلمین سال  پیروزی انقلاب و آغاز باشکوه چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی در کشور هستیم

استاندار قزوین اظهار کرد: ورودی مقتدرانه و شکوهمند به چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خواهیم داشت، چرا که از گذشته بویژه یک ماه پیش دشمنان بویژه آمریکا خوابهای آشفته ای برای ایران اسلامی دیده بودند از جمله اینکه ملت ایران جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را نخواهد گرفت، این خوابهای آشفته دشمنان قطعاً هیچ گاه تعبیر نخواهد شد.

عبدالمحمد زاهدی با بیان این موضوع که امسال نیز همچون سالهای گذشته مردم ، مسئولین، نهادها و  سازمانها هرچه باشکوهتر برنامه های پیروزی انقلاب را برگزار خواهند کرد تصریح کرد: با برگزاری باشکوه جشن انقلاب به دنیا اثبات خواهیم کرد مردمان ایران اسلامی هر چقدر مشکل و سختی داشته باشند از آرمانها و ارزشهای والای انقلاب اسلامی، خون شهداء، ایثارگری جانبازان، آزادگان و کیان و خاک این مرز و بوم حراست و حمایت خواهند کرد.

استاندار قزوین با بیان این موضوع که هیچ انقلابی مردمی تر از انقلاب اسلامی وجود نداشته است اظهار کرد: در پیروزی انقلاب همه اقشار به سهم خود نقش داشته اند و این حمایت مقطعی نبوده  و مختص زمان خاصی نیست هر زمان نیاز بوده مردم با جان و دل در صحنه های مختلف حضور داشته اند از جمله در طول هشت سال دفاع مقدس.

عبدالمحمد زاهدی با بیان این موضوع که مردم نظام و انقلاب را از خود می دانند ادامه داد: چرا که مردم برای این انقلاب هزینه کرده اند و با اهداء مال و عزیزان خود تمامیت ارزی و استقلال کشور را حفظ نموده و یکی از ویزگی های بارز انقلاب اسلامی ایران استقلال طلبی و نفی سلطه بیکانگان بر کشور است

استاندار قزوین اظهار کرد: امام جمعه معزز شهر آبیک دغدغه رفع مشکلات مردم شهرستان بویژه شهر آبیک را دارد و این قابل تقدیر است، ادامه داد: در اولین سفر خود به شهر آبیک زمانی که کیفیت آب را مشاهده نمودم، مجدانه پیگیر رفع مشکل آب شهر آبیک بودیم چراکه مردمان شریف این دیار مستحق مصرب این نوع آب شرب نبودند و ما هم معتقد بودیم این وضعیت زیبنده مسئولین نخواهد بود و رفع این مشکل در  اولویت برنامه ها قرار گرفت.

عبدالمحمد زاهدی ضمن اشاره به ورود چاهای آب به مدار شبکه آبرسانی در راستای بهبود کمیت و کیفیت آب شرب شهر آبیک اظهار کرد: بهره برداری و حفر دو حلقه چاه دیگر علاوه بر 7 حلقه قبلی که وارد مدار شده است در دستور کار قرار دارد  که به زودی به بهره برداری خواهد رسید

استاندار قزوین ضمن اشاره به روند اجرای پروژه انتقال آب از سد طالقان به استان اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود در حال حاضر اجرای کل پروژه به اعتباری بالغ بر هزار میلیارد تومان نیاز دارد به جهت تامین اعتبار از تعدادی سرمایه گذار در بخش خصوصی به جهت مشارکت در اجرای طرح دعوت بعمل آمده است.

استاندار قزوین با بیان این موضوع که از نظر بنده بحث انتقال آب یکی از مهمترین پروژه های استان است اظهار کرد: اگر به جهت اجرای کل پروژه هم در آینده نزدیک به نتیجه نرسیم بحث انتقال آب به شهر آبیک که به اعتباری حدود پنجاه میلیارد تومان نیاز دارد انجام خواهد شد .

عبدالمحمد زاهدی اظهار کرد: خط انتقال آب در برخی مسیرها نیازمند همکاری مالکین به جهت تسریع در انجام عملیات است، هرچند وزارت نیرو نیز وظیفه دارد حق و حقوق مالکین را پرداخت نماید.

استاندار قزوین ضمن اشاره به مشکلات زیست محیطی شهرستان از جمله آلایندگی سیمان آبیک و دامداری ها اظهار کرد: به جهت رفع این مشکلات طی جلسات و مکاتبات متعدد با استان البرز خواستار حل و فصل موضوع سیمان آبیک و همچنین ضمن تاکید به محیط زیست استان خواستار رفع مشکلات و آلایندگی واحدهای دامپروری و ارائه گزارش هستیم.

عبدالمحمد زاهدی ضمن اشاره به موضوع بیمارستان شهداء آبیک که نیازمند اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان است اظهار کرد: در روزهای آینده جلسه تصمیم گیری درخصوص بیمارستان شهداء  با حضور مسئولین ذیربط برگزار و مشکلات بیمارستان بررسی و درخصوص رفع موارد تصمیم گیری خواهد شد.

استاندار قزوین در خصوص درخواست احداث  تقاطع غیر همسطح شهر آبیک اظهار کرد: موضوع احداث  تقاطع غیر همسطح شهر آبیک در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان، مطرح و پیگیری خواهد شد.

عبدالمحمد زاهدی درخصوص تعریض پل راه مواصلاتی قشلاق ادامه داد:  با عنایت به دو خطه شدن راه آهن تهران – قزوین و اجرای بیش از 90% پروژه در آینده نزدیک تعریض خواهد شد.

استاندار قزوین با بیان این موضوع که بالغ بر 80% سرمایه گذاران خارجی در کاسپین انجام شده است و با بهره برداری از آنها قطعا در رفع مشکل بیکاری منطقه تا حدودی تاثیر گذار خواهد بود،ظرفیت خوبی در شهرستان وجود دارد و بهترین موقعیت برای ایجاد و رونق صنعت در استان را داراست ،مشکل اشتغال مختص شهرستان و استان نیست با توجه به اعمال تحریمها در بحث ورود ماشین آلات صنعتی و مبادلات ارزی مشکل وجود داردو دغدغه امروز رفع مشکل اشتغال و بیکاری  است، در طول چهل سال مقاطع مختلف فشارهای زیادی تحمیل شده که با همدلی و انسجام پشت سر گذاشتیم و مجموعه نظام در رفع مشکلات مردم اهتمام ویژه دارند.

شایان ذکر است پروژه انتقال آب از سد طالقان به استان قزوین مهمترین طرح عمرانی استان است چرا که برنامه آبرسانی به 14 شهر و 194 روستا را در دستور کار دارد و اولین شهر بهرمند از این پروژه آبیک خواهد بود.