رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید سرزده فرماندارآوج از مراکز خرید گندم


علی اکبرسلیمانی،فرماندارآوج،بازدید، مرکز خرید،گندم
16 مرداد, 1397 - 09:13 -- روابط عمومی فرم...

بازدید سرزده فرماندارآوج از مراکز خرید گندم

فرماندارشهرستان آوج از مراکز خرید تضمینی گندم درشهرآبگرم و دهستان حصارولیعصربازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آوج

"علی اکبرسلیمانی" فرماندارشهرستان آوج درحاشیه بازدید از مراکز خریدتضمینی گندم اظهارداشت: خوشبختانه شهرستان آوج بدلیل اینکه از بزرگترین تولیدکنندگان غلات بویژه گندم در استان بشمار میرود امسال از خیرات وبرکات بارش نزولات آسمانی به نحو مطلوب بهره مند شده است.
وی افزود:4 مرکز خرید درشهرستان پیش بینی شده است که با هماهنگیهای بعمل آمده و تمهید مقدمات مدیران این مراکز درجهت اجرای بهتر ودقیق تروبهبود فرایندخرید تضمینی گندم نسبت به سالهای گذشته تلاش می کنند.
فرماندارآوج تصریح کرد: همه عوامل و دست اندرکاران دخیل در امر خرید باید نسبت به ایجاد فضای مطلوب ،بدون دغدغه ومشکل برای اجرای فرایند خرید از کشاورزان اهتمام جدی داشته باشند.
سلیمانی تأکیدکرد: نظارت دقیق وبه موقع دستگاههای نظارتی ازجمله جهادکشاورزی و تعاون روستایی می تواند در تسهیل فرایند خرید و عدم وقوع تخلف درمراکز مؤثرباشد.
فرمانداردرپایان اظهار امیدواری کرد با توجه به اینکه شهرستان آوج درسال زراعی 95 با تولید وفروش 60 هزارتن گندم رتبه اول استان را کسب نمود امسال آمار فروش گندم شهرستان نسبت به آن سال افزایش نیز داشته باشد.
گفتنی است فرماندار بهمراه بخشداران تابعه ضمن بازدید از مراکز خرید گندم از تنها سیلوی درحال احداث شهرستان که در روستای حسن آباد بخش مرکزی واقع گردیده نیز بازدید کردند.