رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دوره آموزشی فنی و حرفه ای ویژه پناهندگان افغانی برگزارمی گردد


20 تير, 1397 - 08:49 -- majidabolhasani...
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین:

دوره آموزشی فنی و حرفه ای ویژه پناهندگان افغانی برگزارمی گردد

عشایری مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه سیاسی و امنیتی استانداری قزوین اعلام کرد : امسال نیز دوره های آموزشی فنی و حرفه ای ویژه پناهندگان افغانی را برگزارمی کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

عشایری مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه سیاسی و امنیتی استانداری قزوین اعلام کرد بر اساس توافق همکاری اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، اداره کل آموزش فنی و  حرفه ای استان قزوین امسال نیز دوره های آموزشی فنی و حرفه ای ویژه پناهندگان افغانی را برگزارمی کند.

وی افزود: با پیگیری های به عمل آمده دوره های آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای ویژه اتباع به صورت کاملا رایگان برگزار خواهد شد و تنها شرط ثبت نام در دوره ها دارا بودن کارت اقامت آمایش معتبر  است.

عشایری بیان داشت: هم اکنون این دوره ها در گروه برادران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شش برادران واقع در قزوین شهرک دانش (ناحیه شهری ناصر آباد) در قالب آموزش رشته های برق ساختمان و مکانیک خودرو و مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران ( مستقر در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای) نیز در رشته خیاطی ثبت نام می کند.  

 مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری اضافه کرد: این مرحله از ثبت نام به صورت چند برابر ظرفیت بوده که پس از احراز شرایط پذیرفته شدگان برای برگزاری کلاسها تماس گرفته خواهد شد.