رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی


3 تير, 1397 - 01:47 -- روابط عمومی فرم...
پیام تبریک

به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی

فرماندار تاکستان ، سالروز صدور فرمان امام خمینی(ره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی را به ملت ایران به ‌ویژه مبلغین و مروجان فرهنگ غنی اسلامی درشهرستان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان ،

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی «ره» فرمودند: مسأله تبلیغات یک امر مهمی است که می شود گفت که در دنیا در رأس همه امور قرار گرفته است، و می توان گفت که دنیا بر دوش تبلیغات است... باید با تبلیغات صحیح، اسلام را آن گونه که هست به دنیا معرفی نمایید ... توجه داشته باشید که بالاترین چیزى که مى‏تواند این انقلاب را در این جا به ثمر برساند و به خارج صادر کند، تبلیغات است، تبلیغات صحیح. 

 اول تیرماه ، سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی است ..این روز به عنوان روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی نامگذاری شده است. تبلیغات، به معنای مجموعه اعمال گفتاری، نوشتاری، رفتاری و تصویری است که به منظور نفوذ و تاثیر گذاری در شخصیت، افکار، عقاید و احساسات مخاطبان سازماندهی می شود و برای جهت بخشیدن به آنان در راستای هدف و مقصدی مشخص، هویت پیدا می کند. تبلیغات در بینش و فرهنگ اسلامی از جایگاه رفیع و ویژه ای برخوردار است.

 این سازمان با گام‌های بلندی که در مسیر تبلیغ و اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ دینی جامعه برداشته، سرمایه‌ای عظیم و گران سنگ در راستای تحقق اهداف بلند انقلاب اسلامی به شمار می ‌رود و نکوداشت سالگرد تاسیس این نهاد مقدس، در حقیقت تعظیم مبلغان و مجاهدان عرصه تبلیغ دین و تکریم  فضیلت‌هایی است که در سایه اسلام به ملت بزرگوار ایران، عزت و سعادت بخشیده است.

 اینجانب فرا رسیدن اول تیرماه، سالگرد صدور فرمان حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی ، روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی را به همگان و به ویژه سنگربانان جبهه تبلیغ و توسعه فرهنگ دینی و مجموعه بزرگ سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تاکستان ،تبریک گفته و امید آن می‌رود که این سالروز خجسته ،‌نوید دهنده افق‌هایی روشن در عرصه اشاعه فرهنگ و معارف اسلامی، برای جامعه باشد. 

انشاالله

سیاوش طاهرخانی فرماندار شهرستان تاکستان