رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دولت تدبیر و امید فرصت لازم برای واگذاری مسئولیتها به بانوان و جوانان را فراهم آورده است .


1 دى, 1396 - 12:08 -- خبر
بیدخام :

دولت تدبیر و امید فرصت لازم برای واگذاری مسئولیتها به بانوان و جوانان را فراهم آورده است .

نخستین نشست بانوان مدیر استان با حضور مهندس زرابادی برگزار شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

مریم بیدخام مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی در نخستین نشست مدیران زن استان با خانم مهندس زرابادی نماینده مردم قزوین ، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی که در دفتر ایشان برگزار شد، ضمن خرسندی از تشکیل این جلسه و با اشاره به تعداد مدیران بانوی حاضر در نشست، نسبت به تشکیل و تداوم یک مجمع فعال از مدیران بانو در استان اظهار امیدواری کرد.

بیدخام  با بیان اینکه، دولت تدبیر و امید فرصت و زمینه لازم برای واگذاری مسئولیت بیشتر بانوان و جوانان  در پست های مدیریتی را فراهم کرده است، از جمله اهداف این نشست را تاکید به افزایش مدیریت بانوان و جوانان در استان و ایجاد فضای همدلی بین آنان عنوان کرد.

وی ادامه داد : هدف از تشکیل و برگزاری این نشست این است که با هم اندیشی و طرح موضوعات و چالشهای این حوزه به نتایج پر باری دست پیدا نماییم بنابراین باید با حضور در کنار هم ، تعامل و هم فکری مدیران بتوان به یک بازخورد و نتایج خوبی هم در حوزه کاری در پربار شدن کیفیت کاری آنان و هم در جهت  افزایش کمیت تعداد مدیران زن دست یافت.

مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری ، بیان مشکلات و مطالبات بانوان استان در جهت تقویت بنیان خانواده و کاهش آسیبهای اجتماعی و  شناسایی زنان توانمند استان را از دیگر اهداف این نشست برشمرد و اظهار امیدواری کرد با استمرار این جلسات و با بهره گیری از نظرات سایر مدیران در جهت کاهش آسیبها و جامعه ای سالم و با نشاط گام برداشت .

در ادامه این نشست بانوان مدیر به بیان نقطه نظرات خود پیرامون موارد مطرح شده از جمله  حمایت از مدیریت زنان توانمند استان ، شناسایی آسیبهای حوزه زنان و خانواده ، برنامه ریزی جهت تحکیم بنیان خانواده و تداوم این نشستها تاکید کردند .

گفتنی است این نشست با حضور خانم ها : مهندس زرابادی نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ، خمسه رئیس سازمان جهاد و کشاورزی ، بیدخام مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی ، مرادیان مدیرکل امور بانوان و خانواده ، اروجی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ، ربیعی بخشدار مرکزی و بانوان شورای شهر قزوین برگزار شد .