رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بازدید اعضای مدیریت بحران از پایگاه امداد جاده ای


12 آذر, 1396 - 13:03 -- اداره کل روابط ...
زاهدپور خبر داد:

بازدید اعضای مدیریت بحران از پایگاه امداد جاده ای

مدیرکل مدیریت بحران ازبازدید پایگاه امداد جاده ای استان خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

"زاهدپور " با اعلام این خبر گفت: با توجه به حجم تردد جاده ای و موقعیت جغرافیایی محور قزوین رشت ( درحدفاصل قزوین - لوشان) همواره علاوه بر ترافیک جاده ای در ایام تعطیل، احتمال انسداد جاده ای ناشی از  ریزش کوه  و سایرحوادث طبیعی همچون نزولات جوی برف و یخبندان و... برای آن محور وجود دارد.
وی افزود: با همکاری این اداره کل ضمن ایجاد تعامل بین دستگاههای امدادی شامل :اداره کل راهداری ، پلیس راه ، هلال احمر و اورژانس  نسبت به ساخت و تجهیز پایگاه  امداد و نجات جاده ای در حدفاصل محور قدیم و اتوبان در منطقه شیرین سو از توابع بخش کوهین اقدام شده است.
زاهدپور افزود: با حضور مسئولینی از دستگاههای امدادی یاد شده از این پایگاه صورت پذیرفت مقرر شد تا در اسرع وقت اکیپی از آن دستگاههای در این پایگاه مستقر شوند.
 وی ادامه داد:این پایگاه با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال مرمت و تجهیز شده و در حال حاضر اکیپ اورژانس استان درآن مستقر شده و در نشست و بازدیدی که به سرپرستی مهدیخانی معاون  این دفترو با حضور مسئولین اورژانس، اداره کل راهداری ، هلال احمر و پلیس راه برگزار شد مقرر گردید تا به قید فوریت سایر دستگاها نیز نسبت به استقراراکیپ های دستگاه متبوع خود اقدام نمایند.
شایان ذکر است جانمایی این پایگاه بشکلی تعیین و صورت پذیرفته که علاوه بردسترسی آسان و سریع به اتوبان و محور جاده قدیم بلحاظ فاصله زمانی نیز در مرکزیت حدفاصل لوشان و قزوین قرار دارد و ازطرفی استقرار نمایندگان دستگاههای یاد شده در این پایگاه علاوه سرعت عمل درزمان حضور به نوعی توان پوشش همزمان هرنوع خدمات جاده ای مورد نیاز را میسر می نماید.